Büyük Eyüboğlu ilk bu sorulara karşılık ver

Amma bu nöbet yaptığın yanına yarar kalmayacak Ali kibar.
 
Davanın âlasını göreceksin.

Senin ne büyüklüğünde kredili olduğunu sektörde tümce biliyor ama inanıp yazılarını okuyanları haberdar etmek namına sen Ulusallık ’i kullandıkça ego bile sana buradan karşılık vereceğim ve temel tetikçinin kim olduğunu sana göstereceğim.
 
Ben Abiş beyi çok bol tanıdığım ve senin hangi amaçla bu satırları yazdığını bildiğim üzere tasalı olup o yazıyı yazdım amma sen köşeye sıkıştığın için konuyu dağıtmaya çalışıyorsun.

Olsun ego toparlarım.
 
Senin anne görevin etik kavait çerçevesinde kamuoyunu haberdar etmek namına gazetecilik düzenlemek…

Amma o büyüklüğünde nazik tıpkı alışılmadık yaşıyorsun kim, matbuat eliyle yanlışlık işlemeye birlikte devam etmekte mahzur görmüyorsun.
 
Sana kamuoyunu bilgilendirme yerine biraz soru soracağım.

1- “Basında Atılganlık” sloganlı Milliyet gazetesinde yıllardır eşinin tanıtımını yaptığı dizileri, filmleri ve firmaları köşende ballandıra ballandıra yazıyor musun?

Böylecene vesile eşitsizliği yaratıyor musun?

Servet vira etmek adına canip tutuyor musun?

Yani TV programlarına çıkıp coşkun ateşin savunduğun gazetecilik etik bilimi ilkelerini bildirme ilk sen ihlal ediyor musun?
 
2- Sürekli bütün etkinliklerini yine ballandıra ballandıra yazdığın Antalya Kültür Musahabe Vakfı ’nın dümen kurulunda mısın?

Oradan namına mal yatıyor mu? Yoksa bu işi meccani mı yapıyorsun?

3- Sana kurum kayran TRT Genel Müdürü ’nün katıldığı bilcümle davetleri izleme edip arayı düzeltmeyi başarıp tekrar müşavirlik işi kaptın mı?

Devletin kanalı TRT ’den şimdiye kadar mini tıpkısı dünyalık kazandın mı? Ki bu işi dahi Ulusallık gazetesindeki köşen sayesinde aldın mı?
 
4- Ulusallık ’mağara eski yönetmeni Sedat Olmuş beyden tek böyle aynı teklif beyninde yokken “Beni Habertürk ’kap hamile ayrımsız maaşa magazinin başına geçmem için çağırıyorlar, bana az buçuk remiks yapın kalayım” dedin mi?

Bu fon ürünü teklifi ulaştırmak ve herkesin birlikte inanmasını nail olmak amacıyla sektörde önüne gelen seçme yerde söyledin mi?

Bu sırada elhak magazinin başına geçireceği kişiyi seçmiş olan Fatih Altaylı anatomi vermeden adlarını kullanarak bölüm yapmaya çalıştığın amacıyla kızıp bu konuda kişioğlu vermeden abece yazdı mı?

Sen dahi sana “Ne oldu Uca?” diye soranlara “ego istemedim ben vazgeçtim” dedin mi? peşi sıra onun için tembel sözler söyledin mi?
 
Evvel bu sorularıma cevap ver, bilahare önümdeki listede yer düzlük özge onlarca soruyu üstelik tek biricik soracağım sana?

Sacit ASLAN

Bir Cevap Yazın