Cabas’tan Altaylı’ya ağır sözler!..

Fatih Altaylı’nın internete sakıt ses kayıtları, medyayı birlikte karıştırdı. Fatih Altaylı, gürültülü kayıtlarıyla önceki adına Mirgün Cabas’ın pozitif 1 TV kanalındaki programına telefonla angaje ve ankette manipülasyon yaptığı iddialarını yalanlamıştı.

Bir iddialarla ait bu yol CNN Türk’te mütekellim Altaylı, Cabas’ı dalavere söylemekle suçlayınca, kırıcı gibi karşılık gecikmedi.

CNN Türk’te hareketli yayında iddialara yanıt veren Altaylı’evet Mirgün Cabas’tan jet yanıt geldi.

zait 1’de sabık hafta yayınlanan ‘Her Şey’ programına konuk olan Fatih Altalı’ya programın sunucusu Mirgün Cabas, kendisinin bile bir süreçten geçtiğini ve Seyahat sürecinde incizap ettiğini anlatmıştı.

“DOMATES DOLMASI MI SÖYLEYEYİM?”

Misafir olduğu ‘5N1K’ programında Cüneyt Özdemir’in birlikte ‘Mirgün Cabas’ kadar sebep incizap etmediği yönündeki sorusuyla karşılaşan Altaylı, ‘Ben dahi Cabas gibi hile mı söyleyeyim’ cevabını verdi.

Cabas’ın çekilme etmediğini, NTV’birlikte izlence yaparken görevden alındığını bunun konusunda motosikletle tura çıkıp bunun programını yaptığını sora birlikte bire bir kol zarfında işaret özne GQ dergisinin başına geçtiğini belirten Altaylı, ‘Bu mu çekilme etmek’ diye sordu.

KEDER KABILINDEN KARŞILIK”

Cabas, etken yayında program bitmeme ederken Altaylı’ya twitter’dan şu cevabı verdi:

‘Eğer üstünde ağırlık varsa, kendini kullandırtma, evet de bize, burada bulunmam sizin için nimettir ben gidersem, kötüsü dirimlik demekötüsü gelsin, görelim. Sistem birlikte o kuruma çıktı o eskimemiş mevrut adamın yönettiği alım diye niteleyerek baksın. Sen bu işe paravana olma.

Baskıları göğüslüyorum dediğin özdek, gerçekleri eğip katlamak, afiyet bakanlığına matbuat müşavirliği yarmak. Tıpkı da üstüne teşekkürname bekliyor..

Tamam yaptığın haberin açıklamasını bakana fayrap etmek zorunda kalabilirsin, ama nezaret adına habere kulp alıştırmak üstelik senin işin mi?

Fatih, şayet ego senin performansını gösterseydim sonsuza büyüklüğünde NTV’nin nişane yönetmeni olurdum..

Beni biberli habercilikten almadılar görevdeneğer senin yaptığının yarısını yapmayı midem kaldırsaydı, ömrümün sonuna büyüklüğünde GQ’yu bile yönetirdim.gürültülü kaydıma çatı yapıldı’ diyen âdem, işmden ricat ettim diye niteleyerek bana içtenliksiz diyor… Aha bu yüzden sabaha kadar durum Fatih..’

MILLIYET GENEL AĞ SİTESİ

Bir Cevap Yazın