Caddedeki Fantom yazdı

Bu açıklık sözde herkes bir anda coşmuş durumda! Yapılan deli açıklamaların ardı arkası kesilmiyor. Erman Toroğlu, Ongun Kaş ’ın programına ek, serbest degaje şu açıklamayı yapıyor milyonların karşısında: “tek eşli değilim! Eşim da bunu biliyor, şu açıklık aramız limoni”. Ahit ediyorum karşımda yılların Erman Toroğlu ’akarsu, yaşını başını almış biri değil da, erin, sansasyonla adını duyurmaya etkin bir sanatçı adayı falan var zannettim. Tıpkısı birlikte ekliyor; “Makul söyleyeni dokuz köyden kovarlar” diye.

Erman Toroğlu ’nun her devir övündüğü ‘erkeklik, erkeklik’ bu mudur yani?! “Karımı aldatıyorum, o da bunu biliyor, ego mertim, dürüstüm!” kafası. Namevcut evet?! Bu açıkçası ‘kadına şiddet’in ayrıksı tıpkısı şekli! Eşine kızmış olsa da, araları ateş olsa birlikte, elindeki (karısında sıfır) görüntülük avantajından yararlanarak; cemiyet uğrunda kendisi için yıllarca mesai vermiş, benzeri yastığa esas koyduğu kadını rencide etmenin, beribenzer düşürmenin neresinde erkeklik sorarım size!

Topluma örnek (!) kanaat

Bir de kolpo beğenilir kabil “Kadınlar güzeldir onları anlayacaksın, ego romantik ve inceyimdir” demez mi! Tanrı ’ım aklımıza mukayet ol! Senin incelikten anladığın hayatı süresince senin soyadını taşımış posta arkadaşını bilcümle Türkiye ’nin önünde rezil etmek, bozum etmek mıdır?! Eşinin düştüğü durumu, bu yezitlik itirafı karşısında neler hissedeceğini (ve senin üzere ekrana çıkıp karşılık veremeyeceğini) on paralık mi düşünmezsin?

Topluluk uğrunda ve birçokları vasıtasıyla sevilen tıpkısı spor adamı karakteri olarak, bugüne kadar sayımsız hatalı konuşması ve devrilen çamları var Toroğlu ’nun amma bence hiçbiri bu ‘çok eşlilik’ açıklamasının yerini tutamaz! Bravo sana Erman Öğretmen. Hem karını rencide ettiğin, hem bile sanki ‘poligami alışılagelen ayrımsız şeymiş ’ kabilinden konuşarak Türk erkeğinin ufkunu açtığın amacıyla aferin! Aha bu tür insanlardır Türkiye ’dahi kadın-ayvaz ilişkilerini  mefsuh fail.

Caddedeki hayalet

Bir Cevap Yazın