Çağa hırsızı kadının şaşırtan öyküsü!

Vatan’dahi düz düz habere göre Çanakkale ’birlikte ikiz bebeklerin birinin kaçırılması olayının arkası sıra güvenilmez bir öykü çıktı. Fatma Bozkurt ’un koşa bebeklerinden biri ‘Işitme testine götüreceğiz ’ denilerek kaçırıldı.

DÜŞÜK YAPTIĞINI KİMSEYE SÖYLEMEDİ

Şüpheliler olaydan 3 saat bilahare yakalandı ve çağa ailesine konfirmasyon edildi. Gözaltına alınan 3 kişinin ifadesi yeryüzü görmüş geçirmiş polisleri bile şaşkına çevirdi. Çünkü ifadelere bakarak olayın azmettiricisi olduğu belirleme edilen Ayşenur Ç., hamileliğinin 6. ayında bağan yapınca hangi eşine hangi birlikte yakın çevresine bebeği kaybettiğini söylememişti. Karnına yastık bağlayarak hamileymiş gibi görkem yapmış, 9 ay dolduğunda ise bala kaçırma fikrini hayata geçirmişti.

İŞTE O PLAN

Ayşenur Ç. hamileliğinin 3. ayında, doktorundan ikiz süt kuzusu sahibi olacağını öğrendi. Bebeklerden biri kız diğeri ise erkekti. Fakat mutluluğu 3 kamer henüz sürdü. Hamileliğinin 6. ayında bağan yaptı.

HAMİLELİK POZLARI BIRLIKTE VERDİ

Ancak avukatları Gültekin Yıldız ’ın ifadesine göre, “Ailesinin sirayet, eşini yitirme korkusu yüzünden kimseye bu durumu söyleyemedi. Eşinden birlikte gizledi.” Dinç eş, Ağustos ayından itibaren da karnına yastık sararak hamileymiş gibi davranmaya başladı. Ayrıca inandırıcı olması amacıyla eşiyle ‘hamilelik ’ pozları vererek foto da çektirdi. Antrparantez bunları içtimai paylaşım sitesi facebook ’tan da paylaştı. Bunları yaparken birlikte çevredeki hastanelerde ‘koşa yavru ’ muntazır aileleri araştırmaya başladı. Böylecene Bozkurt alesinin koşa beklediğini öğrendi.

ERKEK BEBEĞİ KAÇIRDI

Olay haset ise hastaneye gitti. Arkası Sıra elan başlangıçta planladığı üzere hemşire odasına anbean bacı önlüğü giydi. Buradan dahi Fatma Bozkurt ’un odasına gitti ve ‘Işitme testi yapılacak ’ diye eş bebeği aldı. Arkası Sıra hastaneden dışarı çıkarak taksiye destek ve fenomen yerinden aceleten uzaklaştı.

Kurduğu traksiyon aksamadan işlerken gün ortası saatlerinde bebeği afiyet ocağına götürmeye karar verdi. Bu değişmeyen ise onu ele verdi. Keyif ocağına polis güçleri yeğin yaptı ve Ayşenur Ç. ile birlikte iki yaşama henüz gözaltına aldı. Ayşenir Ç. ifadesinde yanındaki iki kişinin olaydan haberi olmadığını söyledi. Avukat Nasip ’a göre, Ayşenur Ç. düşük yüzünden travmaya girdi ve şu anda birlikte yaptıklarının bilincinde değil. Eşi ise bibi çok şaşkın.

“CANIM KARICIM SENİ HADDINDEN FAZLA SEVİYORUM”

28 Ağustos tarihinde evlenen Ayşenur ve Mehmet Ç. çifti kuma facebook hesabı kullanıyor. Eşiyle gebelik pozlarını sayfalarında kullanan Mehmet Ç. son yerine güzeşte aynı ileti paylaştı. Dernek fotoğrafını sayfasına koyarken altına ise şunları yazdı: “Sahn seninle evire çevire canım karıcım. Sen benim seçme şeyimsin. Meleğim, hayatımın anlamı, seni haddinden fazla seviyorum canım karıcım…”

Bir Cevap Yazın