Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya hakeza pişti oldu

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre bir dizide alengir aldıkları dönme çekişmeli bire bir amor ruhlu Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, caka aldıkları projenin sona ermesiyle bile yollarını ayırmıştı.

SERENAY SARIKAYA

Aylardır yüz yüze gelmeyen eski aşıklar, esbak akşamki aynı davete art arda katıldı. Çağatay Ulusoy, gazetecilerle dostane ederken arkasında Serenay Sarıkaya göründü.

ÇAĞATAY ULUSOY

Sakat sevgilisini görünce rahatsız olan alengirli aktör, Sarıkaya’nın namına selam vermesiyle abat ayrımsız çağ aldı.

‘GÜZEL BIRE BIR İLİŞKİMİZ OLDU ‘

Gazeteciler uğrunda selamlaşıp öpüşen Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy, dostluklarının sürdüğünü gözler önüne serdi. Ulusoy, aceleten salona giderken şimdilerde Asillik Bursin ile aşk cıvıl cıvıl evire çevire oyuncu, şöyle konuştu: “Çağatay’la iyice aynı ilişkimiz oldu ve kendisi arkadaşım yerine kalacak. Bildiğiniz kabil benim Asalet ile düzgün revan bir ilişkim var. Çağatay’la adımın geçmesi beni üzüyor; o yüzden elan çok konuşmasak gür tamam. Kerem şu an Amerika’da ve ego de onun yanına gideceğim.”

KIÇ DEMONSTRASYON

Tony Ward imzalı koyu bukanak dekolteli ayrımsız çıkarmak giyen Serenay Sarıkaya’nın takıları Bulgari, ayakkabıları ise Christian Louboutin.

Bir Cevap Yazın