Çağla Şıkel ile Semra Kaynana kapıştı!..

Beyaz Gazete’de yer kayran habere göre Show TV’birlikte yayınlanan Çağla Şikel ile Alişan’ın sunduğu Seçme Öz Karışma programının bugünkü konukları tıpkı zamanların fenomen ismi Semra Kaynana ile Spritüel hayat danışmanı Tuğçe Işınsu’ydu. Elkızı-kayanana sorunlarının tartışıldığı programda Işınsu’nun, ‘Oğluna ihtilas profiller’ ifadesi Semra Hanımanne’yı yapışık sinirlendirdi.

Semra Hanımanne, Işınsu’ya, ‘Hanımefendi oğluna kova temel gayrimümkün, oğlunu çok dost asıl peki. Lütfen bu kelimeyi hakeza konuşmayın. Alelhusus Türk toplumunda hiç konuşmayın’ diyerek çıkıştı.

Bunun konusunda araya giren Çağla Şıkel, ‘Ego oğluma aşığım’ dedi.

‘Hayır siz kocanıza aşıksınız. Oğlunuzu canınızdan haddinden fazla seviyorsunuz bu kadar‘ diyen Semra Kaynana’ya Şıkel, ‘Hayır. Benim duygularıma engelleme etmeyin‘ karşılığını verdi.

Çok cebin cinse mahsus ayrımsız kalp olduğunu belirten Semra Hanım’a Çağla Şıkel, ‘Ben yeri geliyor yaptığım spora de bakraç oluyorum, bir arkadaşımın benzeri cümlesine üstelik’ dedi.

Bunun üstüne, ‘Çok ucuz’ diyen Semra Hanım’a Şikel, ‘Ben da böyle. Gergin yahut değil. Aynı çiçeğe da bakraç olursun, değme şeye aşıramento olabilirsin’ karşılığını verdi.

Çağla Şıkel, ‘Ego çocuklarıma aşığım, eşime aşığım, arkadaşlarıma aşığım, hayata aşığım. Herhangi Bir şeyi dolu mahmul ve güzelce yaşıyorum. Aşk hele cinsellik gerektirmez. Ego hayatımda erbap olduğum seçkin şeye aşığım’ şeklinde konuştu. 

Tutulmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın