Canan Karatay meslekten men mi edildi?

İHA’dahi yer düz habere göre meslekten men edildiği iddialarını yalanlayan Prof. Dr. Canan Karatay, şaşırtıcı tıpkısı de iddiada bulundu.

Sevgili Karatay, Habertürk TV ’de Balçiçek İlter ’in sunduğu “Küçümseme Sende” programına misafir oldu.

Meslekten men edildiği iddialarını yalanlayan adlı sarıklı, “Kimesne beni meslekten men edemez ve men edilmedim. Aralarında konuştukları bir şeyi medyaya servis yapmışlar. Anti Karataycılar birlikte bunu gayet sunturlu kullanıyorlar, daha üstelik devam ediyorlar” dedi.

“HUSUSI BIR HASTANEDE POSTER ASMIŞLAR”

Şaşırtıcı bir de iddiada bulunan Karatay, “Özellikle karı mevlit kliniklerinde etibba, ’o kadını dinlemeyin, o meslekten men edildi ’ diyorlar. Tipki birlikte İstanbul ’un çokça büyük, saygın tıpkı hastanesine yeğenim gidiyor, rutin taharri üzere. Eş tevellüt kliniğinde, hemşirenin taşıt bankosunun arkasında, benim herif bir fotoğrafım, altında ‘meslekten men edildi ’ yazıyor. Tipkisi kadın doğum kliniği ve tıpkı hususi sayrılarevi kim demincek burada ismi büyük değil, söylersek kıyamet kopar.

Onlar yaparken afet kopmuyor, amma ben söylersem facia kopuyor, biliyorsunuz. Orada meslekten men edildi diye niteleyerek poster asmışlar. Bu akla yatkın değil, vah vah diyorum, yazık diyorum, panikte olduklarını düşünüyorum. Boydak katlanılamaz panikteler, bana göre kabahatli durumdalar, onun farkındalar, ne yapacaklarını dahi bilemiyorlar” diyerek konuştu.

Bir Cevap Yazın