Caner Erdem’in amelî elemanı: Maryam Mahmoudi

İRANLI GELIN ADAYI ‘TANIDIK’ ÇIKTI

Serencam günlerde Seda Sayan’ın ‘alelacayip ayrımsız suret’ diye arzulu iştahlı anlattığı neşeli, türkülü, danslı tezevvüç programında damat adaylarından talep ettiği abartılı istekleriyle adından küçümseme ettiren Iranlı eş adayı Maryam Mahmoudi‘yi görenler ‘şıp’ diyerek tanıdı çünkü bire bir kadın gücük aynı süre önceki esasen Caner Fazilet’mağara ayrıksı projelerinde kabile göstermişti.

Yiğitlik ‘uğuruna inandığından’ mı; ‘kadın castlardaki kıtlıktan’ mı bilinmez bu anif bakışlı tüvana kadını sözde ‘yepyeni tıpkı yüz’müş kabilinden Seda Sayan’ın programında dahi izleyicilerin huzurlarına çıkardı.

Hasıl o ki Show TV bağırsak yapımlar müdürlüğü görevini yaparken işten çıkartılan yapımcı Caner Fazilet, yeniden bir kurumda görev yapan Umum Müdür Haluk Güzel ile kurduğu yapım şirketinde çarkıt huylarını bitmeme ettiriyor.

Maryam Mahmoudi, 2012 yılında Caner Erdem ’in Show TV ’birlikte görevdeyken yaptığı “Zaman Hangi Giysem” yarışmasında dahi kamet göstermiş henüz bilahare Atilla Kalpakaslan’ın organize ettiği Miss Fashion Görk Yarışması’nda saha almış.

Maryam ’ın Caner Yiğitlik torpili bununla mecbur değil, Maryam şimdilerde yine Caner Yiğitlik imzası haiz “Bu Tarz Benim” yarışmasının dahi adayları ortada düz almış ve son namına Caner Fazilet vasıtasıyla “Kez Arkadaşım” isimli programa kadin adayı adına çıkartılmış.

Zaman başında Show Tv ekranlarında gündüz kuşağı programıyla neredeyse RTÜK ’ün yasaklıları arasına girecekken topun ağızından dönen Ses Sayan, ekranlara kısa bir müddet küşayiş verip bu kat ’dahi evlenme programıyla sezonu tamamlamaya kalkıştı. Etkili rakipleri karşısında belki derdine merhem tamam diye niteleyerek tercih ettiği kameraman Caner Yiğitlik ’de adam, arkadaş ve dil konusunda kurduğu şekil ile Seda Sayan ’ı bu yılın yıkılanları arasına kaydettirdi.

Tıpkı müddet önceki benzeri aktif yayına telefonla misafir olan Seda Sayan; “Cast olduklarını biliyoruz. Bizim program cast’ı da kaldırır zira herkesten alelacayip tıpkı izlence yapıyoruz. Bu formatı izlemeyen anlamaz. İzlemeden istimara yapıyorlar” demişti.

İzledik ve gördük kim Caner Yiğitlik; değme projesinde kullandığı bu Acem cast ile ekli duvara tosladı. Acaba Ses Sayan’ın, serencam günlerde adından küçümseme ettiren kadin adayı Maryam’ın geçmişinden haberi var mı?

Bunu da bir sonradan katılacağı tıpkı bambaşka çalışkan telefon bağlantısında öğreneceğiz.

Maryam Mahmoudi Kimdir? (Biyografisi)

Maryam Mahmoudi 1993 tevellütlü İran asıllı güzeldir. Bu Eşkâl Benim‘in yeni yarışmacısının beden ölçüleri, boyu, kilosu ve yaşı izleyenler yoluyla yer çokça alçalma edilen istifham oldu. Maryam Mahmoudi bundan öncede benzeri çokça konkur programına katılmıştı Güzelce yarışmacı 2012 yılında “Zaman Ne Giysem” yarışmasında de klan göstermiş antrparantez Atilla Kalpakaslan’ın kombinasyon ettiği “Mr&Mrs Fashion” yarışmasında 2. iyice seçilmişti.

İşte dünden bugüne Meryem’mağara görüntüleri..

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın