Caner Fener’den para istedi!

Takvim’dahi meydan kayran habere göre önceki zaman Ersun Yanal yönetimindeki Fenerbahçe’üstelik sol katı mevkine geçen ve burada oynadığı tam futbolla şampiyonlukta büyük hisse sahibi olan ve milli takımın da kesin sol beki olmayı başaran Caner Başıboş’in sezon böylelikle Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sona eriyor.

Caner Başıboş yıpranmamış uyuşma için Soluk- Lacivettli kulüpten istediği tez edilen cirim ise gaga uçuklatacak cinsten. Almanak 2.8 milyon Euro garanti ücret talip kader futbolcu 15 bin Euro birlikte karşılaşma başı sevap arzu ediyor. Bu rakamın Fenerbahçe yönetimi yoluyla haddinden fazla faziletli bulunduğu öğrenildi. Caner Erkin şu anda Fenerbahçe’den 1.7 milyon Euro güvence ücret ve almanak 765 bin Euro’yu geçmeyecek şekilde maç başı ücret alıyordu. Fenerbahçe yönetiminin böyle tıpkısı artışa yanaşmayacağı ve Caner Azade’den istediği ücrette indirime gitmesini isteyeceği anlatım ediliyor.

CANER EURO 2016’NIN SONUNU BEKLEYEBİLİR

Caner Azade’e Roma’dan yapılan teklifin cazibedar olduğu ve İtalya’dahi ayak topu oynamaya yunak baktığı da mevrut haberler arasında. Kulübe mail kaynaklardan mevrut aynı eksantrik iddiaya göre Caner Azade EURO 2016 finallerinin sonuna kadar geçim imzalamayacak. Burada göstereceği performansla fiyatını arttırmayı planladığı kanıt edilen milli futbolcu kariyerinin yeryüzü ongun sözleşmesine imza kovmak istiyor. Ancak işin ilginç olan yanı ise Fenerbahçe’da şu anda sol sert mevkinde gösterdiği dayanılmaz hat grafiğiyle Hasan Yüce Kaldırım’ın evvel 11’da forma giyiyor olması. Bu üstelik F.Bahçe’nin bu mevkide ne büyüklüğünde aktif olduğunu gösteriyor.

İŞTE SÖZLEŞMESİ BİTENLER

Fenerbahçe’de Caner Erkin dışında 6 futbolcunun daha haziran ayında sözleşmesi sona eriyor. Gökhan Gönül, Bruno Alves, Mehmet Topal ve kabadayı Volkan Demirel ile anlaşma imzalanması bekleniyor. Michal Kadlec ve Mehmet Topuz ise ayrılmaya yakın adlar kendisine ilgi çekiyorlar.

GÖKHAN IKBAL

2 yıllık sözleşmesi haziran ayında sona erecek olan Gökhan Iştiyak, bu sezonun ihtimal üstelik yer gözde ismi. Caner ile benzeri parayı kayran Gökhan’la Sarı-Lacivertli yönetimin 2 almanak konvansiyon henüz imzalaması bekleniyor.

BRUNO ALVES

Fenerbahçe’nin gözbebeği. Güçlükle dışından onu talip çokça bando var. Dümen onu takımda ağrımak istiyor. Kalma ihtimali faziletli. Yıllık 2 milyon 50 bin Euro güvence ücreti var.

VOLKAN DEMİREL

Takımın kaptanı ve emektarı. Bereketli benzeri mevsim geçiriyor. Sabık mevsim ise cesaret kaybı yaşamıştı. Yeniden milli takıma çağrılmayı bekliyor. Fenerbahçe’dahi durmak istiyor. Iş yaşanmaz.

MİCHAL KADLEC

Aynı nev tam hat şansı bulamadı. Oynadığı maçlarda esasen ızdırap değildi. Kendisi da oynamamaktan sıkıldı. Sorunsuz oluşu avantajı amma mevsim sonunda takımdan ayrılacak.

MEHMET TOPUZ

Yılın transferi namına Fenerbahçe’ye gelmişti. Aldığı paradan çokça ödenen bonservis ücreti konuşuldu. Kulübeye abone oldu. Sezon böylelikle çarkıt tamımı Kayserispor’a gideceği söyleniyor.

Bir Cevap Yazın