‘Canlı Para’da 75 bin TL’lik hükümsüzlük!…

Pazartesi akşamı etken yayınlanan bölümde yarışmacılar Ece Cunguser ve Fatma Fırat, 7 ’nci soruya büyüklüğünde 125 bin TL para ile gelmeyi başardı. Yarışmacılar “Ne ahi sanatçıların arasında diğerlerinden daha beş altı yaş farkı vardır?” sorusu üzerine “Kenan-Ozan Doğulu, Semiramis-Ajda Pekkan ve Gülden-Neşe Karaböcek” şıkları ile karşılaştı.

İki eş 75 bin TL ’lerini Ozan-Kenan Doğulu, 50 bin TL ’lerini ise Şenlik-Gülden Karaböcek şıkkına yatırdı. Düzyatan, makul cevabın yarışmacıların tek mal yatırmadığı “Ajda-Semiramis Pekkan” şıkkının olduğunu açıkladı ve Ajda Pekkan ’ın Semiramis Pekkan ’dan iki gözyaşı balaban olduğunu söyledi. Düzyatan ’ın açıklamasına bakarak Kenan-Şair Şarklı kardeşler ortada 5 yaş ayırt vardı.

Ancak cevaplarda hata olduğu bile bu tam anlaşıldı. Çünkü Âşık-Kenan Doğulu kardeşler beyninde de vakit kaybetmeden 2 yaş ayırt var. Kenan Doğulu ’dan 2 yaş balaban olan ağabeyi Ozan Doğulu, 1972 tevellütlü. Kenan Şarklı ise 1974 doğumlu. Yarışmacıların servet yatırdığı iki apiko falsolu yerine belirtilince birinden 75 bin TL, diğerinden üstelik 50 bin TL kaybetmiş oldu.

Bir Cevap Yazın