Canlı yayında ‘aptal’ gerginliği!..

Milliyet’te kayran düzlük habere bakarak Cumhuriyet Altını yazarı Ceyda Karan’ın Köşk seçimleri üzere yaptığı analize aksülamel Yenişafak muhabiri Çetiner Kırıcı’den tepki geldi. Karan’ın seçmenin eline betik verdiler sözlerine Vahim, “seçmeni sersem namına koymayın” diye karşı daha çok. “O sözler bana ilişkin değil siz söylediniz” dese de Karan’a Twitter’dan taşlama kırcı mesajlar yağdı.

CNN Türk’te Körpe Payzın’ın hal sürecine ait sorularını cevaplayan Ceyda Karan, söylemediği bayram zımnında twitter’da hakarete uğrayınca, reaksiyon gösterdi. Karan, Köşk seçimlerinde alınan düşünce oranının yüzde 52’lerde olmadığını, katılımdaki düşüklük zımnında Türkiye’nin böyle benzeri sonuçla karşılaştığını anlatan Karan, ara sıra bölgelerde seçmenin eline oyuncak gibi seçmen pusulası verildiğini söyledi.

“SEÇMENİ SERSEM MI SANDINIZ”
Karan’ın bu sözlerine karşı sâdır Yenişafak muhabiri Çetiner Ciddi, Türkiye’deki bu yüzde 52 aptal mı diyerek çıkıştı! Karan ise Bati’e bu sözler bana ilişkin değil siz kullandınız diye aksülamel gösterdi.

HAKARET MESAJLARI
Ekrandaki bu açık ağızlı tartışmasının peşi sıra twitter’dan Karan’a aksülamel yağdı. Kendisine yöneltilen taşlama komple mesajların bir kısmını faal yayında izleyicilerle paylaşan Karan, ahmak kelimesini kendisinin kullanmadığını ve düzeltilmesi gerektiğini söyledi.

İşte o diyalog…

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın