CANLI YAYINDA HÜLYA’YA YADIRGATICI!..

Alp Endişe ’un Hülya Avşar ’a Tunceli Mutlak Kamer Gailesiz ’in bu dönüş divan gündemine taşıdığı “Başvekil Erdoğan ve Bülent Arınç ’ın aileleri ile alay malay fehamet imkanları ile özel uçakla umreye gitmeleri” olayını sordu.

Hayal Avşar istifham üzerine az çok alakasız tıpkısı noktadan konuya girerek “Ben özellikle üslubu falsolu buluyorum. Ay dinç deyince benim aklıma beyaz çorapları ile evinde bağdaş kurmuş karısından dahi çayını istemiş, eline da almış çayını çıkı çıkın karıştırırken konuşuyor üzere geliyor bu mecliste yapılacak tarzda tıpkısı danışma şekli değil” dedi.

Hayal Afşar ’ın laf ile tamamen ilgisiz bu yorumunun konusunda Tunceli Müstakil Ay Canlı Bili Türk Televizyonu etkin yayınına bağlandı.

Ay Canlı “Ben Hülya Afşar ’ı ferah tanırım, Imge Avşar benimle ilişik parafin çorap olaylarına girdi. SanırımHülya Afşar bazen olaylardan rant sağlamaya çalışıyor.” Diye sözlerine devam ederken Yiğit Bulut rastgele zamanki tuhaf tavırlarıyla konuyu elan dahi magazinleştirmeye çalışıp sonsuz “Imge Hatun ’a karşılık verecek misiniz” sorusunu yönelterek Ay Canlı ’mağara sözünü kesti.

Ay Dinç “Hülya Bayan beni nerde beyaz çorapla görmüş, Türkiye soyuluyor laf bu mu demincek” derken Yiğit Bulut ’tan makro habercilik zekası ile muhteşem istifham geldi “Sayın Ay Tüvana laf Rüya Hanım, Görüntü Eş Ay Beyi Parafin çorapla gördünüz mü? Nerde Gördünüz?” sorusu geldi.

Hülya Avşar konuya “Ben takkadak aynı benzeti yaptım” derken Kamer Tendürüst “Hayal Kadın ben sizinle tıpkı odada bulunmadım, beraber ayrımsız kahvehane de içmedik, parafin çoarbımı dahi görmediniz, pijamamı dahi görmediniz niye hakeza söylüyorsunuz” dedi.

Bunun üstüne iri habercilik dehası Kahraman Endişe yüz yıla damgasını vuracak habercilik yorumunu ve teşhisini engin tecrübeleri ile ortaya koydu “Sayın Ay Canlı parafin çorabınızı görmesi için bir odada bulunmanız gerekmiyor” diyerek Türkiye ’deki umum seyircileri ayağa kaldırarak sorusunu ayakta alkışlamalarına faktör oldu.

Bunun konusunda nazik Türk düşünürü Hayal Afşar “ Ben bire bir tipleme oluşturdum kafamda, yemeden içmeden o sizi gördüm demedim elhak” diyerek olaya damasını vuramaya çalıştı.

Hayal Avşar “Ay gailesiz evinde konuşuyor gibi konuşuyor, sizin meclisteki müşavere şeklinizi beğenmedim düpedüz, bir üstelik tıpkısı mecliste cumhurbaşkanına bu büyüklüğünde yoğun konuşulmaması gerekiyor. Mecliste reisicumhur karşı hakeza konuşulması hoşuma gitmiyor.” diye niteleyerek Türkiye tarihine ışık tutak fikirlerini beyan etmeye bitmeme etti.

Peşi Sıra adlı magazin duayeni Alp Keder, Firar Muhtar ’ın tahtına adaylığını tıpkı defa daha sözcük altlarına gizleyerek konuya girişi ile muhtemelen etmeye başlar ve şu cümleleri kurar “Rüya Bayan diyor kim; Cumhurbaşkanının manevi adına Türkiye Cumhuriyeti ’ni piyes ettiğini bilmek gerekiyor. Cumhurbaşkanının kim olduğu eke değil, zatî olarak sevmeyebilirsiniz ama aynı makamdır”  Ve Rüya Afşar yeniden konuya girer “Yani meclisi benim tanım ettiğim konuma sokmuş durumdasınız”

Kamer Zihayat konuya (Mahiyet Konuya) esasen dönmeye çalışır… “Ben illet konuşmayacağım. Bozukluk milletvekiliyim orada…”

Görüntü Avşar “Temas Etmek eksantrik ayrımsız madde, banlamak bambaşka aynı öz” der…

Ay Tendürüst “Görüntü Hatun bir bando yerlere yağ çekerek benzeri yerlere gelmeye çalışmayın. Senin bunlara ihtiyacın var mı? “ diye yapıştırır soruyu…

Görüntü Afşar “Benim on paralık anca aynı şeye ihtiyacım bulunmayan, ego sizi gördüm Ay Satış siz beyaz zehir çorap giydiniz. Giydiniz, giydiniz, gördüm ben sizi…Antalya havaalanında gördüm. Hatırlıyor musunuz kahverengi tıpkı bando vardı. Altında de beyaz zehir çora vardı. Hem birlikte sıradan beyazdı çorap…” dedi ve seçkin zamanki kalsik gülüşü ile başını öne eğdi…

Ay Zihayat ’kap ise Rüya Afşar ’a şok yanıt daha çok geldi “İstersen seninle tıpkı otele birlikte beraber gidebiliriz. Hatırlıyor musun bana eskiden Yav bire bir milletvekili Aksaray ’dahi tıpkı otelde kalır mı? Demiştin. Derken…

Ünlü Türk Magazin Duayeni Kurtulma Kocabaşı ’ın tahtının biricik varisi Alp Bulut burada söze girdi ve habercilik tarihine geçecek sözleri ile naklen yayın tarihine işaret vurdu…

IŞTE O SÖZLER…

“ Kamer As, Çorabın renginin beyaz olması mehabetli değil ki, Parafin de doğandan bire bir nitelik…”

 

 

Bir Cevap Yazın