CANLI YAYINDA MASKARALIK

Esbak adı Bahir Feneri kanalına çıkan Geçek 7 stüdyolarında anlatım yerindeyse parçalanmamış aynı kepazelik yaşandı. Dini değerlere geleneklere göreneklere ehemmiyet verdiğini kanıt eden kanalda yayınlanan görüntüler ” Sizde tek mi Allah korkusu bulunmayan dedirtti.. 14 yaşındaki ilköğrenim öğrencisi. B. Ebru Gediz ’in sunduğu “Ebru ile Paylaştıkça” programına enerjik yayına çıkarılıp deşifre edildi..

CANLI YAYINDA REZALET

Erkek arkadaşıyla kaçan 14 yaşındaki B.. 32 dönem sonraları bulundu. Deli Dolu yayına çıkarılan kızın yaşadıkları “canım yavrum” nidalarıyla ortaya saçıldı. Utancından kafasını kaldıramayan B.. ’ye yeryüzü olanaksız sorular soruldu. Kanal 7 kameramanı burnunun dibine girerek bu koygun sahneleri (!) ölümsüzleştirdi.. “İncitmeden, yormadan” (!) amcaların ve teyzelerin kafasındaki sorulara cevap bulacaklardı..  Elan ilk ailesinin yanından kaçmış ayrıksı benzeri çocuğu deli dolu yayına bağladı.. Kusurlu anlaşılmasın yalnız B.. ’ye benzer olsun diye niteleyerek.. Sonraları dahi ayrımsız dünya ahkâm kesti.

YARDIM EDİYORMUŞ HENÜZ NELER

Genç kızın im öncesi ihtimal bile namına verdiği off the record bilgiyi ailesinin ve binlerce izleyicinin önünce açıkladı.. Rıdvan ’a alay malay reşit, Üstelilik da Rıdvan demiş ki ilk kez benimle olmadı.. Ve hemencek peşi sıra ekledi: “B.. okuluna başvurmak istiyor.” imdi ailenle birlikte bahtiyar ongun hoşnutluk ahkâmları kesen Ebru Hanım ’a didiklemek lazım 14 yaşında bu travmaları atlatmış tıpkısı zinde kıza çalışkan yayında sunma yersiz soruları sorarak mı müzaheret etmeye çalışıyorsunuz. Bu zinde kız okula gidecek, sokağa çıkma… Siz yoksa bambaşka bire bir ülkede mi yaşıyorsunuz?.

RTÜK BUYURSUN GÖREVE
Bu de yetmezmiş gibi bu dramatik durumun üstüne programın konuğu şarkıcı sunma huy(!) parçalarında birini söyledi.. Şarkıcı şarkısını söylerken Hat 7 kameramanı boş durur mu? Kafasını kaldırmayan tüvana kızın burnunun dibine büyüklüğünde girip şarkıya görüntü yaptı… Bu rezalete söylenecek söz yok.. RTÜK buyursun göreve..

ENSONHABER.COM

Bir Cevap Yazın