CANLI YAYINDA ŞOKE FAIL E-ANDIRAN!..

1. TEZ
 
Yaşar Nuri Öztürk ve Kamer Genç, programda, YANLIŞSIZ Tümen iktidarını eleştirmeye başladı. Bu tam Afşar söze girmeye çalıştı amma başaramadı. O tam Avşar ’ın bilgisiyarına ayrımsız e-yakın geldi. Habertürk ’ad Umumi Yayın Yönetmeni Yiğit Keder Avşar ’a yolladığı e-andıran ’de “DOĞRU Öğür ’yi eleştirmelerine cevaz verme. Programı bu durumdan kurtar” dedi. Avşar, karşısında iki “aceleci-zeki” siyasetçiye hezel geçiremedi.
 
2. IDDIA
 
Yaşar Nuri Öztürk programı terketti ve yayın apar topar kesildi. Tıpkı iddiaya göre o tam rejiye Ciner Iletişim Araçları Ekip Başkanı Kenan Tekdağ girdi ve yayını şahsen kişi kesti. Hem bile Avşar ’a hiçbir uyarıda bulunmadan.

Soru şu: Afşar Habertürk ’te programa bitmeme edecek mi?
Sunu heybetli soru ise, tez edildiği kadar Kenan Tekdağ neden aracısız zat engelleme etti?

PROGRAMDA NELER YAŞANDI?
 
Yaşar Nuri Öztürk ile Imge Afşar ortada güzeşte akşam Habertürk TV ’üstelik şu diyaloglar yaşanmış ve peşi sıra Öztürk programı terketmişti:
“Yaşar Nuri Öztürk, Rüya Avşar ’ı uyararak “Gene benzeri şeyi yapıyorsunuz. Lütfen yapmayın. Burada beni kullanarak, AKP ’ye yaltaklanma yapmayın” dedi.
Imge Avşar konuğuna “Hayır alakası bulunmayan” dese da Yaşar Nuri Öztürk, “Yararlı alakası var, yapmayın” dedi.
Afşar direterek “Ki tüvana? Meclisten kim çıkma, Tayyip Erdoğan ’dan sonradan nüfuz yerine” sözleriyle ısrarını sürdürdü.
Bu sırada Yaşar Nuri Öztürk, “Siz Tayyip Erdoğan ’ı konuşun, ego gidiyorum. Siz konuşun..” dedi ve Imge Afşar ’ın itirazlarına karşın ayağa kalkarak stüdyoyu terketti.
Ne yapacağını bilemeyen Imge Afşar, “Aşkolsun diyerek” elini yüzüne götürdü ve “Hep bana bunu yapıyorlar. Ben halbuki Tayyip Bey ’i konuştuğumdan değil. Hay Allahım evet Rabbim” dedi.”
Bu olayın arkası sıra Hülya Afşar ’ın yüzü gerginleşmiş ve gözleri dolmuştu. Bu esnada Kamer Tüvana konuşmaya bitmeme etti. Fakat Yaşar Nuri Öztürk ’ün programı terketmesinden ayrımsız süre sonraları izlence birden kesilerek reklama gidilmişti. Elan sonraları ise bilgi bülteni ekrana getirilmişti.

O akşam yaşananların videosunu bağlı olmak için linki tıklayınız

http://www.sacitaslan.com/index.php?bab=videogaleri&id=3944

etkihaber
 

Bir Cevap Yazın