CANLI YAYINDA YEPYENI!..

Izlence sunucusu Aktuğ, ikiliye ayrımsız şaşırtı yaparak Valör İnanır ’ın faal yayına telefonla bağlanmayı akseptans ettiğini söyledi. Henüz ilk Yaban tipi ile ilişik müspet izahat yapmayan İnanır ’ın telefonu gailesiz oyuncular üzerinde yarattığı tedirginlik yüzlerine yansıdı. Bu tam konuşmaya başlayan İnanır; “Yaban, Şaban maban masraf geriye Mesabe İnanır kalır” sözleriyle stüdyodaki gerginliği evire çevire tırmandırdı.    

Melez karakterinde Kıymet İnanır ’a ilişik izler bulamadığını söyleyen adlı aktör, diziyi beğenmediğini telmih etti. 

Bu tam araya giren Aytuğ, Pınar karakterini canlandıran Boncuk Yılmayan ’a kortej verdi. “Anlayışınıza teşekkürname ederiz”  diyerek söze başlayan Yılmaz ise “Yerim anlayışı” cevabı ile şoke oldu. 

İnanır ’ın bu sözleriyle stüdyoda buz üzere bir hava estiği tam sunucu Aytuğ araya girdi ve telefondaki kişinin Yavuz Seçme olduğunu açıkladı.

Bu açıklama ile rahatlayan ikilinin sözleri stüdyodakileri kahkahalara boğdu. Boncuk Yılmaz telefondaki sesin Kıymetiharbiye İnanır olmadığından şüphelenmediğini söyleyerek şu itirafta bulundu: “Elan korkudan titriyorum…”

Fırat Doğruoğlu ise duygularını şöyle dile getirdi: “Banko çok tırstım…”  

Çandır karakteri ile ait kendisine sonsuz soru yöneltilen İnanır daha önceki namına telif ödenmesi gerektiğini dile getirmişti: “Siz bana o çocuğu getireceğinize, ana o programın yapımcısını, yönetmenini ve senaristini getirin…”

Bağlı Olmak üzere haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın