Çarkıt eşini öldürürcesine dövdü!..

Yıpranmamış Asır’dan Ihsan Karataş ve Hüseyin Çalışkan’ın haberine bakarak 28 yaşındaki kadın, aldığı darbeler yüzünden hastanelik olurken çarkıt adam Gaye Çokluk Kara 3.5 yaşındaki oğlu Mertcan ile kayıplara karıştı. Zeliha Erdemir, oğlu Mertcan’ın bulunmasını ve yön bağımlısı olduğunu sav ettiği eşinin üstelik yakalanmasını istiyor.

Çocuğun gözü uğrunda

Eşi tarafından şiddete maruz kaldığı için 29 Aralık’ta boşanan Zeliha Erdemir, velayetini aldığı çocuğunu 2 Ocak’ta görmesi amacıyla bozuk kocasına verdi. Zihayat avrat, geçmiş çevrim saat 17.00’birlikte çocuğunu kabul etmek amacıyla Yeni Mahalle Kaynak Caddesi’nde eski kocasıyla buluştu. Çocukları Mertcan’ı araçta bırakan Karaca, iddiaya bakarak kaldırımda bekleyen bozuk eşini yumruklamaya başladı.

Yüzü kanlar zarfında yere sakıt bedbaht kadını yerde da tekmeleyeme bitmeme eden Karaca, mahalle sakinlerinin araya girmesi sonucu aracına binerek oğlu Mertcan ile görüngü yerinden kaçtı.

Kanlar içerisinde Didim Ihtişam Hastanesi’ne kaldırılan Zeliha Erdemir, 1 dönme gözetim altında kaldıktan bilahare hastaneden taburcu edildi. Taze avrat eşi marifetiyle çarpma edildiği ve velayeti kendisinde olan 3.5 yaşında oğlu Mertcan’ın kaçırıldığı iddiasıyla şikayetçi oldu. Fakat dinç kadın aradan bir hafta geçmesine karşın polise yaptığı şikayet konusunda müddeiumumilik marifetiyle tabir isnat etmek üzere de çağırılmadığını belirterek yetkililerin yardımını istedi.

Bir Cevap Yazın