Çarkıt Vekil Yaşar Okuyan etkin yayında kalay etti

Faaliyet ve Içtimai sakat Bakanı Yaşar Okuyan, Parafin TV ’da yayınlanan ’Heyecan ’ programına mihman oldu.

Rasim Saz Şairi Kütahyalı ’nın de yorumcu adına katıldığı programın bu haftaki konusu 12 Eylül ’bile yaşanan işkenceler ve bu dönemi aktif insanların eş acısıydı.

SİNİRLERİNE BILGILI OLAMADI

12 Ilkgüz askeri darbesinde eziyet gören isimlerden Düzentileme ve Içtimai sakat Bakanı Yaşar Okuyan, o dönemde kendisine yapılan işkenceleri dahi enerjik yayında anlattı. Bir astsubayın namına ve annesine yaptığı aynı işkenceyi anlatan Okuyan, azap anlarını anlatırken, sinirlerine bilge olamadı. Eziyet astsubaydan nefrete bahseden Yaşar Okuyan, enerjik yayında olduğunu unutup, nefretini sözlerine yansıtınca ağzından tıpkı müddet sonraları yaşadığı o olağanüstü sözler dökülüverdi.

ONU VAR YA..

Annem geldiğinde ne bilsin kimsesiz avrat. Bizi diziyorlar. Türk ’üm doğruyum diyerek böğürtüyorlar. Annenin, kızının karşısında. Bizi getirdiler, sonradan annem “Oğlum nasılsın” dedi. Böyle minicik, 1.30-1.45 boylarında sarışın aynı gedikli merhum annemi aynı itti “Dur be karı henüz başlamadı” dedi. Annem yüzüstü dikenli tele akıllıca kapaklandı. Annemin ellerine çalı battı ve elleri kanadı. O p….nk yaşıyor bibi… Onu var ya…” dedi.

Tutulmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın