Çelik Önder 9 Türk’ün intikamını alacak

Türkiye ile İsrail arasında diplomatik krizin yaşanmasına bozukluk olan Kurtlar Vadisi Pusu ’nun peşi sıra, bu kat de Gökçe Marmara gemisine planlı saldırı beyaz perde perdesine taşınıyor. Kameraman müşareket Pana Film, “Kurtlar Vadisi Filistin” adlı filmin senaryosunu tahrif kararı aldı. Senaryoya eklenecek bakir bölümde, bir “çuval” intikamı kadar İsrail askerlerinin vurduğu 9 Türk ’nam intikamının içerlemek istendiği doğacak sürüldü.

SENARYO DEĞİŞTİRİLİYOR 

İsrail ’in Gazze ’ye yardım götüren Mavi Marmara ’ya düzenlediği saldırı, sinema perdesine aktarılıyor. Filistin ’bile yaşanan yabanlık dramının anlatıldığı “Kurtlar Vadisi Filistin” ünlü filmin senaryosu bittiği halde, serencam gelişmeler konusunda Pana Film, senaryoyu değiştirme kararı aldı. Senaristler, gemiye yapılan saldırış ve 9 Türk ’ün öldürülmesini senaryoya ekleyecek.

KRİZE HASTALIK OLMUŞTU   

Çekimlerine yaz aylarında başlanması muhtemel film Filistin ’e gidilemediği üzere Suriye ’birlikte çekilecekti. Fakat asayiş nedeniyle Suriye ’den bile vazgeçildi. Hatay ve Urfa ’da çekilecek filmin 5 Son Teşrin ’birlikte vizyona girmesi bekleniyor. Kurtlar Vadisi Pusu ’bile, Irak ’ta Türk askerinin başına çuval geçirilmesinin intikamı alınmıştı. Bu filme reaksiyon gösteren İsrail Dışişleri Vekil Yardımcısı Danny Ayalon ’un, rahatsızlığı nakletmek üzere davet ettiği Türk Büyükelçisi Oğuz Çelikkol ’u daha bunaltıcı bir kanepeye oturtması iki mutluluk arasında diplomatik akse yaşanmasına illet olmuştu.

HABERTÜRK

Bir Cevap Yazın