Çelik’in eskimemiş klibi beğenildi

Özlük sınırlarını zorlamayı sevdiğini ve sonsuz namına kendini aşmaya çalıştığını söyleyen Çelik; işin arz başından itibaren resimler, sözler ve müziklerin ahengi, klip aşaması ve bu yapım üzere hazırlanan özel makalesi da dahil kalkmak amacıyla kariyerinin yer keyifli çalışmalarından birini yaptığını tabir ediyor.

Dijital platformdaki dağıtımının Avrupa Saz aracılığıyla yapıldığı, “Benimki bile Ihtisas” ismini verdiği şarkının düzenlemesi, “Delişmen” ve “Ateşteyim” şarkılarının bile aranjesini işleyen, ülkenin en majör müzisyenlerinden biri olan Şair Doğulu ’ya ilişik. Yük Treni stüdyolarında kayıtları tamamlanan ve İngiltere ’de masteringi yapılan şarkıda, Çelik ’e rastgele ant olduğu kabil ülkenin yer makro müzisyenleri haremlik etti.

Dinler dinlenmez, “Evet bu kamu bile alıştığımız benzeri Çelik şarkısı” dedirten bu şarkının klip senaryosu yeniden Çelik ’e ilişik ve yönetmenliğini ise Değer Aldoğan yaptı. Ebru Polat, ressam ve müzikçi İlker Aydemir eliyle resmi çizilen bir kadını canlandırarak klibe bindi verdi.

ilk defa tıpkısı klipte peyrev bir resmin lacerem yapıldığını kadem aşama izlerken; resim, saz, beyaz perde, ışık ve seyretme sanatlarını tıpkısı arada izlemiş olacak.

Klip, sayısal platformlardaki ve çalgı aleti kanallarındaki yerini aldı. 

Bir Cevap Yazın