Cem Kıytırık:

Gülben Ergen, geri aynı dürü töreninde ‘En gür erkek oyuncu’ ödülünü Çağatay Ulusoy’a yöneltmek amacıyla sahneye çıktı.

Ergen, “Çocukluğumuzun gençliğimizin, etraflı yıllarımızın çocuklarımızın gazetesi Hürriyet… Özgürlük geçmek Cumhuriyet eylemek, Cumhuriyet söylemek biz almak. Hep ihsan alanların Duygusal Dündar’a selamı olsun” dedi.

Akil Baliğ’in bu selamı bu sabahleyin Kanal 24’te ekrana mevrut Star Gazetesi Yazarı Cem Alelade ve 24 TV Eser Danışmanı Ersoy Dede’nin sunumları ve çarpıcı yorumlarıyla ekrana gelen “Günün Manşeti” programında ele alındı.

Bu selamı yorumlayan Toplama Oldukça “Bu Gülben Akil Baliğ 90’lı yıllarda şöhretini  İbrahim Tatlıses’le çektiği kliplerle elde etti. Peşi Sıra merhum Enver Ören’in kendisine geçtiği kıyakla TGRT’den, muhafazakar kesimden şişman nukut kazandı.

Mustafa Erdoğan’la evlendi PKK’ya mail bir ağızla Kürtçü oldu. Ondan boşandı tezelden Atatürk’çü oldu. TRT’dahi programa başladı Recep Tayyip Erdoğan’ı övmeye başladı. TRT’de programı bitirilince ‘Türkiye’den endişeleniyorum. Laik Türkiye istiyoruz’ diyerek ayrımsız tweet attı. Tayyip Erdoğancılığı bıraktı sonra Erhan Çelik’le evlenince yeniden Recep Tayyip Erdoğan’ın fikirlerini benimsedi.

TRT’birlikte amal gür gitmeyince bu kez da Can Dündar’cı ergin. Gülben Akil Baliğ bileşimli biridir. Omurgalı tıpkı duruşu yok. Türkiye’üstelik göreceğin sanatçılar süresince arz gelişigüzel tarafı oynayan tiptir. Bu aynı uzaklık Umre’ye gitti. Perestiş esnasında çektiği fotoğraflarını magazinlerde yayınlattı yahu.”

Toplama Siktirici’ün programı izleyenlere ‘Helal olsun’ dedirten; hedefi 12’den vuran sansürsüz ve güzel yorumlarını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın