Cem Yılmayan 5 Acımasız güzeli eve götürdü!

CEM’İN HAREMİ

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre bibi vizyonda olan serencam filmi ‘Ali Ağababa ve 7 Cüceler’in gişesinden yüzü gülmeyen Toplama Yılmaz, teselliyi İstanbul gecelerinde arıyor. Serian çarçabuk değme tün benzeri mekanda çapkınlık turuna çıkan ünlü komedyenin hızına kimse yetişemiyor. Geçtiğimiz günlerde iki güzelle alay malay Asmalımescit’te objektiflere yakalanan Yılmaz, geçmiş geceyi da gereksiz geçmedi.

ŞAMPANYA PATLATTI

Çokluk Yılmaz’a bu gecesinde filminin yapımcısı olan Muzaffer Yıldırım zevcelik etti. Düet, Acımasız oldukları öğrenilen 5 ecnebi tabiiyetli fena hâlde ile Harbiye Klein ünlü mekana gelerek, gecenin geç saatlerine kadar eğlendi. Komedyenin, Acımasız güzeller ile mekan içre yakından ilgilendiği ve ardı ardına şampanyalar patlattırdığı bile öğrenildi. Mekandan yalnız başına sâdır Çokluk Yılmayan, dışarıda gazetecileri göremeyince kızları yanına çağırdı.

Rus güzelleri bırakarak taksiye binen Toplama Yılmaz, sigarasını yakarak evinin yolunu tuttu.

ACİL GÖÇÜM İSTEDİ

ÇABUCAK patlayan flaşlarla neye uğradığını şaşıran komedyacı, görevlilerden taksi istedi. Mekanda eğlendiği Zalim bayanlar amacıyla, “Sokakta seçme gördüğünüzü bana mı eksiltme edeceksiniz?” diyen Yılmaz, yasak olmasına rağmen taksi ortamında sigara yakarak tezce oradan uzaklaştı.

Yenmiş Sebep ise 5 Moskof güzeli kişi cipine bindirdi. Kendisine bagajda saha bulan ünlü kameraman, güzellerle gelişigüzel soluğu Cem Yılmayan’ın Levent’teki evinde aldı.

Bir Cevap Yazın