Cem Yılmaz’dan çokça anif Ceylan Yağtu tepkisi!..

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine bakarak serencam günlerde çapkınlıkta rekora koşan Cem Yılmaz, geçmiş akşam Stabil Performans Sanatları Merkezi’ndeki bir konseri izledi. Şeb süresince akıbet evre canlı olduğu gözlenen adlı şovmenin keyfi, gazetecilerin benzeri sorusuyla kaçtı! Basın mensupları, Cem Yılmayan’a ‘Ceylan Yağtu ve Birkan Sokullu arasındaki aşk dedikoduları’nı sordu.

CEM YILMAZ

Bu soruyu duyunca tıpkı saniye öncesindeki keyfinden kitap kalmayan Yılmayan, bir anda gerginleşti. Muhabirlere “Hangi münasebetle bana böyle bire bir öz diyebiliyorsunuz!” diye çıkışan Cem Yılmaz, hızını alamadı.

SABAHA KARŞI YAKALANMIŞTI

Ünlü komedyacı, gazetecilere dönerek bozuk eşine gergin olduğunu şu sözleriyle telmih etti: “Bu soruyu bana değil gidin ona sav. Kendisi bakalım hangi diyecek!” Ünlü komedyenin, bu açıklaması ise gözleri Ahu Yağtu’ya çevirdi.

Geçtiğimiz akşam kendisinden 7 yaş oldukça Birkan Sokullu ile sabaha cebin bir otomobilde yakalanan Yağtu, aşk iddiaları karşısında ise ağızsız kaldı. bu arada boşandıktan sonraları dost kaldığı Toplama Yılmaz’ın kullanılmamış sevgilileriyle tanışan Ahu Yağtu’nun da Sokullu’yu eski eşiyle tanıştırıp tanıştırmayacağı de gayrı iptila konusu…

HER AKŞAM ÇAPKINLIKTA

Hemen dakikasında gelişigüzel geceleyin farklı güzellerle eğlenen üste geçtiğimiz günlerde dahi 5 Zalim güzelle patadak eğlence turuna çıkan Toplama Yılmaz’ın, Ceylan Yağtu’nun isminin Birkan Sokullu ile anılmasına kızması sersemlik yarattı.

BİRKAN SOKULLU

Oyuncu Aslı Enver’den boşanan Birkan Sokullu, Yağtu’dan tekmil 7 yaş aşağılık.

Bir Cevap Yazın