Cengiz Semercioğlu’dan Tuğçe Kazaz açıklaması!

Mynet Trend’in kullanılmamış videoteyp programı 2 Kadın 1 Ünlü 13 Soru’ya mihman olan fıkracı Cengiz Semercioğlu dinle ilgili kafasında çatışmalar dinç ve kesintisiz doğruyu arayan Tuğçe Kazaz’la ilişkin soruya verdiği cevapla haddinden fazla konuşuluyor.

Cengiz Semercioğlu, anonsör Ilişki Işıl Yılmaz’ın Tuğçe Kazaz’ın sonuç zamanlarda çokça konuşulan açıklamarını sorunca; ”Tuğçe Kazaz’ın ne yaptığını bilemiyorum. Beribenzer köle zül ediyorum ne yaptığını! Başkaca geçkin Ayşe Hatun Önal’la konuştuk bu durumu, Ayşe Hanım’birlikte kıymetlendirme beğenmek istemedi. Tuğçe Kazaz’ın hangi yaptığını sanırım kimesne bilmiyor. İşin kötüsü galiba kendisinin da ne yaptığıyla ilişkin ayrımsız fikri bulunmayan. ” dedi.

Cengiz Semercioğlu sakat arkadaşı ve şu zaman dargın olduğu Acun Ilıcalı hakkında kim soruya bile canıgönülden cevap verdi. Semercioğlu; ”Dünya Ilıcalı’yı kudretli buluyorum. Bence televizyonculukta akıbet 10- 15 yılda sıfırdan gelip göstergeç patronluğuna yükselmiş aynı adam üzere haddinden fazla kalburüstü bir yasakçı. Benim ‘istenilen reytingi alamadı’ dediğim ama onun ‘istediğim reytingi aldım’ dediği programlar da kalburüstü. Dünya’un sıfırdan gelip medya patronu olması kitaplara sığacak bire bir başarıdır. Acun, televizyonu bilici televizyondan gelen benzeri sima. Benim eleştirdiğim laf ise; yol patronu olmasıdır. Sınır sahibi olmasının tıpkı anlamı olmadığını söyledim bilcümle. Bibi dahi tıpkısı şeyi düşünüyorum. Çok kalburüstü işlemler yapıyor ve o işleri rastgele biçim istiyordu. Bu duruma ben diyebiliriz. Hatta kendisi bile söylüyordu ‘Ben it canlı çok göstergeç yöneticinden elan ferah televizyonu biliyorum. Amma benim götürdüğüm programları benden elan birkaç televizyonu bilen insanlar değerlendiriyor ve hassaten almıyorlar. O yüzden yol patronu oldum’ diye. Amma görüyoruz işte, bambaşka kanallarda yayınlanmayacak programları öz kanalında yayınlıyor amma tutmuyor işte. Doğrusu televizyonculukta herhangi bir husus tutamaz.”

Cengiz Semecioğlu yılın magazin olayını ise açıkladı; ”Meryem Uzerli ve Ozan Yiğitlik aşkıdır. Hiç umulmayan ayrımsız aşktı. Sette başlamayan aşk ekip bittikten sonradan, Meryem doğurduktan sonradan başladı. çabucak alevlendi. Sunu çokça okunan, nikbet edilen bilgi oldu.”

Bir Cevap Yazın