Cengiz Semercioğlu’ndan Kanaltürk’e yıldırma!

Doğan Grubu gazetelerinin magazincileri beyninde “soğuk” aynı “iç harp” başladı.

Bilindiği kabil henüz ilk Cengiz Semercioğlu, Kanaltürk ’e izlence yapıyordu. Fakat kendisi ekran uğrunda değildi ve yapımcıydı. Programı sunanlar ise yeniden Doğan Grubu ’ndan magazincileriydi.

Ancak Kanaltürk yönetimi, Cengiz Semercioğlu ’nun daima dünyalık talebinden bıkınca, Semercioğlu ’na “kapıyı” gösterdi. Programı üstelik yayından kaldırdı.

Ancak elan bilahare, Cengiz Semercioğlu ’nu devre dışı bırakıp, Yurt ’ın magazin müdürü Gülşen Yüksel ve Misil ’nın magazin müdürü Müge Dağıstanlı ile aracısız adına anlaştı.

İki kudretli magazinci, Cengiz “kameraman” olmadan, Kanaltürk ’te 10 gündür program yapmaya başladılar.

Ve yaptıkları program bir lahzada gürültülü getirip, seçme yerde bilgi olmaya başladı. Ama Hürriyet hariç!.. Zira Cengiz Semercioğlu ’nun Kanaltürk yöneticilerini birlikte nazik bire bir cesurca arayıp tehdit ettiği ve hassaten “Selim ’e söylerim, Kanaltürk ’ad tek haberi girmez Özgürlük ’te” dediği öğrenildi.

Sonuçta, şu anda Doğan Grubu ’nun üç gazetesi (Posta, Yurt ve Özgürlük) magazincileri ortada “acaip” bir soğuk harp var.

Cengiz Semircoğlu ’nun bir ara, tıpkı tehditleri Show ’un genel müdürü (namına çekimci yerine aksiyon vermeyen) Saner Derece ’a dahi yaptığı ama çok zıt tıpkısı aksülamel aldığı üstelik biliniyor.

Bunun üzerine Semercioğlu bu öğün gazetede değil ama kendi genel ağ sitelerinde Saner Değer ’a “taşlama”e varan yazılar yazdırtmıştı. Fakat Saner Derece oralı de olmamıştı.

(RADDE 1: Konuyla ilgili tafsilatlı bilgelik kabul etmek isteyenler; Saner Ayar, Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı ’yı arayabilirler)

(AYAR 2: Hürriylet ’in “bu ekibi”, Enis Berberoğlu göreve yıpranmamış geldiğinde huzursuz ergin ve kabuğuna çekilmişti. Ancak Berberoğlu ’nun magazin dünyasından uzak olduğunu, olup bitenden haberi olmadığını görünce, gene palazlandılar etmek ki!!!)

UÇANKUŞ

Bir Cevap Yazın