Cesedi Müge Anlı, katili polis buldu!

Sabah’tan Miğfer Gül’ün haberine bakarak Artvin’in Hopa ilçesinde bire bir haftadır kayıp abla kadının cesedi, oturduğu binanın asansör boşluğunda bulundu. Kadının imam olan eşi tutuklandı.

Hopa ilçesinde yaşayan ve bir haftadır zayi olan 2 çocuk annesi Güler Subaşı’nın (46) yakınları atv’de yayımlanan Müge Anlı’nın sunduğu programa katıldı. Programın sunucusu Müge Anlı, “Acep asansör boşluğuna bakıldı mı?” diye niteleyerek sordu. Monitör programından hareket fail polis güçleri, geçmiş dönem kadının oturduğu binanın asansör boşluğuna baktığında kadının cesedini buldu.

Kadının ölümünü çirkin bulan polis güçleri, kadının eşi Yaşar Subaşı’yı (45) gözaltına aldı. Apartman sakinleri, ilçede tıpkısı camide imamet fail Yaşar Subaşı’nın eşinin kaybolmasından itibaren serinkanlı tavırlar sergilediğini söylediler.

Yaşar Subaşı’nın ifadesinde, borsada mülk kaybettiğini ve çevresine borçlandığını, istediği bilezikleri vermeyen eşini asansör boşluğuna ittiğini söylediği öğrenildi. Insan katili olan Subaşı tutuklandı.

Yaşar Subaşı’nın olaydan sonra bilezikleri tıpkısı kuyumcuda 4 bin 100 liraya bozdurduğu belirlendi.

Subaşı’nın ayrıca apartmanın yönetiminde olduğu ve fenomen sonrası asayiş müşteri kayıtlarını sildiği ortaya daha çok.

Bir Cevap Yazın