Ceyda Ateş’in ‘ateşli’ aşkı!…

Takvim’den Aydın Hamza’nın haberine bakarak iyice aktör Ceyda Şiddetli ile sosyetik Buğra Toplusoy aşkında son perde

İkilinin, 2014’te başlayan ilişkileri cet Turgut Toplusoy marifetiyle veto yiyince Buğur Toplusoy, aile şirketinden ayrılıp ABD’ye gitti. Ancak sosyetik işadamı, için babasına rest çektiği Ceyda Izdırap’i Ilkgüz 2014’te Fransız ayrımsız güzelle aldattı. Dokunaklı, “Yegâne gecelik kaçamak yüzünden ilişkimi bitiremem” dese bile çiftin beraberliği bundan biraz kamer sonradan noktalandı.

ANNESİ VE KARDEŞİYLE AYNI ARADA…

Geçen yaz yeniden barıştıkları konuşulan Ceyda Elem ve halen ABD’de olan Buğur Toplusoy, dedikoduları bugüne kadar bütün yanıtsız bıraktı. Fena Hâlde oyuncu, dün içtimai medyadan paylaştığı tıpkı fotoğrafla ise Toplusoy’la birlikteliğini herkese zar etti. Asortik aşkının annesi Söylence Erdoğan ve kardeşi Batuhan Toplusoy ile şataf veren Ceyda Zehir, altına da “Tığ bilcümle iyiyiz” diye yazdı. bu arada iyice aktör, beş altı bölüm geçmiş birlikte ABD’üstelik aynı golf turnuvasına katılan Buğra Toplusoy amacıyla tekrar instagram’dan golf sahası paylaşmış ve altına “Seninle çalım duyuyorum” notu düşmüştü.

BABA DENEŞTIRME

Kırıcı, sevgilisinin annesi Söylence Erdoğan ve kardeşi Batuhan ile bu pozu instagram’de paylaşıp ağababa Turgut Toplusoy’a dahi görelik yapmış oldu.

Bir Cevap Yazın