Ceyhun Yılmaz’a o söz pahalıya patladı!

Sabah’tan Istem Yaman’ın haberine bakarak aktör Beşaret Ehlivukuf, katıldığı TV programında namına taşlama fail komedyacı Ceyhun Yılmayan’a üç kuruşluk manevi tazminat açmış, ardından savcılığa cürüm duyurusunda bulunmuştu.

Uzman’ın şikâyeti konusunda İstanbul Cumhuriyet Altını Başsavcılığı vasıtasıyla başlatılan anket kapsamında komedyen Ceyhun Yılmaz’ın ifadesine başvuruldu. Im gecesini anlatan Yılmayan, “Izlence sunucusu Mutlu Uçurum, Muştu Ehlivukuf’a ‘Asıl mesleğiniz nedir?’ sorusunu sorduğu sırada izlence konuğu olan Mehmet Turgut’a eğilerek benzeri anlık boşluğumda o kelimeyi harcama ettim. Sessiz söylememe karşın kameralar beni çekmiş. Amacım sadece Mehmet Turgut’u güldürmekti” dedi.

SÖZLEŞMELERİ FESH EDİLDİ

Bu olay sonrası arkadaşı olan Sava Uzman ile arasının bozulduğunu dahi anlatan Yılmayan, “Olayın Beşaret’yle tek alakası yok. Filhakika izlence sonrasında Müjde ve sevgilisiyle gelişigüzel yemeğe gittik. Kendisinden defo diledim. Laf kapandı. Ancak matbuat bu konuyu kendisine o büyüklüğünde haddinden fazla malzeme edindi ki fenomen kontrolümüzden bundan sonra. Beşaret ile yaşadığım bu durum sonrası işimi bile kaybettim. İmzaladığım biraz reklam filmi vardı. Bu anlaşmaların kâffesi ortaklık eliyle feshedildi. Arkadaşım Beşaret’yi istemeden dahi olsa kırdım, üzdüm. Pişmanım” dedi.

ŞİKÂYETİNDEN VAZGEÇMEDİ

Erim Ehlivukuf ise ifadesinde, Ceyhun Yılmayan’ın hareketli yayında söylediği sözle milyonların önünde rencide edildiğini ve gururun kırıldığını kaydetti. Ünlü aktör, “Ceyhun Yılmayan yoluyla bayağı düşürüldüm. Şikâyetimden vazgeçmiyorum, uygun olmak istemiyorum” dedi. 

Bir Cevap Yazın