Çiğdem Simavi acı haberi hakeza aldı

Vatan’da vadi kayran habere bakarak Antrenör Ana Ortaklık Umumi Heyet Başkanı Mustafa Belletici güzeşte sabahleyin evinde spor yaparken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Koç’un ahiret yolculuğu haberini kayran ailesi ve dostları gözyaşları içre hastaneye atak etti.

Çığlık haberi doktorları evvel olarak ata Rahmi Çalıştırıcı ve kardeşi Uca Çalıştırıcı ile paylaştı. Cet-mahdum aldıkları acı malumat ile yıkılırken Yüksek Çalıştırıcı, ağabeyi Mustafa Koç’un ölüm haberi sonrası üzüntüsünü “Almak kim (alnını göstererek) burada ne yazıyorsa o” şeklindeki sözleri ile dile getirdi.

Mustafa Koç’un kalp aksesi geçirdiğini öğrendikten sonra hastaneye akış eden gelişim dünyasının tanınmış isimleri dahi ölüm haberi sonrası gözyaşlarına boğuldu.

Mustafa Belletici’un ölümü sonrasında genişlik print görev ise acılı kardeşlere düştü. Güre yaşta abilerini kaybetmenin üzüntüsü ile yıkılan Yüksek ve Ömer Belletici zorlu davranarak anneleri Çiğdem Simavi’ye ahiret yolculuğu haberini verdi.

Mustafa Koç, Pazar haset Altunizade’deki Marmara Tanrı Bilimi Fakültesi Cami’sinde gün ortası kılınacak cenaze namazının ardından 1996’da ölen dedesi Vehbi Antrenör’un Zincirlikuyu’daki mezarının yanına defnedilecek.

Bir Cevap Yazın