Cildiniz zahir ‘genç’ kalır?..

Cildiniz dahi ruhunuz kadar tamamıyla gailesiz kalsın!

Akşam’dan Mehmet Rahşan’ın haberine göre yaşlanmayla gelişigüzel cildimizi oluşturan hücreler arasında bağlayıcı fariza gören kolajen, elastin ve tutar kazandıran hyaulonik hamız kabil yapılar azalır. Bu yapıların temel görevi cildimize gerginliğini ve esnekliğini kazandırmanın birlikte nemli ve metin bir vizyon vermektir. Bugüne kadar yaşlanmayla gelişigüzel oluşan kırışıklık ve sarkmalarla uğraş etmenin muhtelif yöntemleri bulundu.

Bu yöntemlerden bazıları; kırışıklıkları oluşmadan engellemeye yönelikken diğerleri bile kaybolan hacmi ferasetsiz kazandırmak ve kırışıklıkları güdük vadede tedavi etmeyi amaçlamaktaydı. Deminden kullanılmamış aynı tedavi alternatifiniz daha var. Bundan Sonra cildinizdeki kırışık ve sarkmalardan çokça henüz mihman ve bütünsel tıpkısı yaklaşımla sıyrılmak türlü. 

Cahillik serumu; cilde geçmiş anda ihtiyaç duyduğu nemlilik ve dolgunluğu kazandırırken, cildinizin gerekseme duyduğu oranlarda lokalize aminoasit içeriğiyle cildin zat kendini gençleştirme sürecini birlikte esasen başlatır. Tamam yüz, üzeri, dekolte bölgesi ve eller kabil yaşlanma belirtileri ve kırışıklıkların bildirme çok gözlemlendiği alanlarda cildin ihtiyaç duyduğu hacim ve nemlilik kafasız kazandırılmakta. Bunun yanı sıra cildin elastikiyet ve gerginliğini tekrar gabi vermek için kolajen ve hyaluronik hamız sentezi esasen başlatılarak ciltte yakalanan cahillik etkisinin devamlılığı sağlanmakta.

Yaşlanma belirtilerinin hakim olduğu, matlaşmış, nemini kaybetmiş ciltler amacıyla bütünsel ayrımsız yaklaşım sunuyor.

Neler kazandırıyor?

* Cildin katıksız gösteriş, rutubet ve sıkılığını kafasız kazandırır.
* Cildi sarkmalardan korur.
* Tafsilatlı çizgileri ve mimik çizgilerini azaltır.
* Cildin elastikiyetini ve tonusunu gabi kazandırır.
* Akne kaynaklılar da dahil gelmek amacıyla ızdırap izlerinin, kelodilerin ve kırmızı cilt çatlaklarının görünümünü iyileştirir.

Bir Cevap Yazın