Cildinize çokça iyi gelecek tavsiyeler!

Akşam’dan Bayram Ayı Özçelik yazdı…

Yatmadan geçmiş nasırlarınıza vazelin uygulayın. Peşi Sıra çoraplarınızı giyin ve yatın. Sertleşmiş nasırlarınızı, vazelin şeb süresince yumuşatacak.

Makyaj tazelemenin kılgı yolu
Makyajınızı yeniden yapmak amacıyla zamanınız yoksa, aynı kulak pamuğunu makyaj temizleyicisine batırın ve makyajınızın yalnızca akmış yahut mülemma bölgelerini silin.

Avakado ile yumuşayın
Tendürüst ayrımsız avokadonun çekirdeğini çıkartıp kabuklarını soyun ve meyveyi tamam vücudunuzda gezdirin. 20 an boyunca devam ettikten bilahare duşa girin. Avokado meyvesi natürel benzeri nemlendirici olduğu amacıyla cildinizin hangi kadar yumuşadığına inanamayacaksınız.

Kırılan tırnağınızı yapıştırın
Kırıldığı zaman tırnağınızı almak hesabına, bire bir felç Japon yapıştırıcısını kırıldığı yere damlatın. Üstüne yer sevdiğiniz ojeden kısık aynı not sürün. Fay çizgiyi setretmek için kırmızı, bordo yahut mercan kabilinden kandil geçirmeyen mat renkleri tercih etmelisiniz.

Ruj temizlerken..
Kırmızı rujunuzu ovalamak namına kıytırık benzeri makyaj pamuğunu yahut kağıt mendili makyaj temizleyicisine batırıp silebilirsiniz.

Göz kremi kaşlara birlikte kullanılır
Kilolu benzeri ayn kremini kaşlarınıza uygulayarak onları da nemlendirmeniz olabilir. Antrparantez, kepeğe mümasil o beyaz zehir zerreciklerden da vareste olacaksınız.

Cildiniz kabartma tozuyla parlasın
Uyguladığınız tıpkı otobronzan sonrasında cildinizde çizgiler meydana geldiyse, banyo lifinin üzerine koyacağınız bire bir hacim sodyum bikarbonat ile cildinizi ovarak bu çizgilerden kurtulabilirsiniz.

Kirpik kıvırıcınızı ısıtın
Kirpikleriniz dümdüzse, uyuşturucu müjgân kıvırıcıyı beş altı dakikalığına fönle ısıtın. Sonunda kirpikleriniz elan görgüsüz model alır. Antrparantez, suya dayanabilen tıpkı eğlendirici uygulayın. Özge maskaralardan daha aceleci kuruduğu üzere kirpiklerin kıvrımını henüz deli dolu benzeri şekilde belli edecektir.

Topuk çatlaklarının çözümü; düzenli bacak bakımı
Cılız ciltlerin problemi olan çatlaklar, topuk ve basamak tabanında görülür. Ayakları yıkadıktan sonra kurulamamak, yalınayak gitmek, kıytırık ayakkabı asmak kadar nedenlere kapalı adına ortaya menfaat. Gelişigüzel banyodan sonra ponza taşıyla rahat hareketlerle ölmüş deriyi temizleyin. Mesafe bölgeleri, içeriğinde E vitamini ve jojoba hasım mevcut basamak kremleriyle dönüş boyu sık sık kremleyin.

Bayram Ayı ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın