Çizgi D 23. yaşını kutluyor!

Türkiye’nin kanalı 23. yaşını kutluyor

Hürriyet’te yer kayran habere bakarak “Türkiye ’nin kanalı” sloganıyla herkesi kucaklayan Geçek D, 23 ’üncü yaşını kutluyor. Doğan TV Holding Umumi Heyet Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, “23 yıldır olduğu gibi Biçim D, Türkiye ’nin kanalı olmaya, çıtasını yükselttiği sektörün öncülüğüne; nitelikli, doğurucu ve iddialı içeriklerle devam edecektir” açıklamasını yaptı.

19 ARALIK 1993 ’te iz hayatına başlayan Kanal D, 23 yaşında. Bugüne büyüklüğünde gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yüzlerce ödüle müstahak tanıdık Kanal D, bu yıl üstelik geleneği bozmadı. 23 yıl süresince birbirinden ayrımlı kol projeleri ve programları izleyicileri ekran başına kitleyen Yazı D, bu sene birlikte Brand Week Istanbul 2015 etkinlikleri kapsamında planlı Lovermarks Ödülleri ’nde “Bildirme ongun TV Kanalı” seçildi.

“ELZEM BIÇIM OLMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ”

Doğan TV Ana Ortaklık Umumi Heyet Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ Yol D ’nin 23 yıllık muvazeneli başarısı ile ilişik şu açıklamayı yaptı: Türk medyasına ‘ilkleri ’ kazandıran, metanetli çokça ünlü ismi yaratıcı ve bu isimlerin yolunu açan Türkiye ’nin elzem kanalı olmanın doğruca gururunu yaşıyoruz. Bundan hakeza de yarattığımız içerikler, ürettiğimiz değişik ve yıpranmamış yapımlar ile takkadak Türkiye ’nin değil, dünyanın monitör endüstrisine dahi taraf vermeye devam edeceğiz. Yayıncılıkta yaşadığımız ilkler ve gururun yanında avrat idareci ve avrat müteharrik sayımızla dahi sektörde öncüyüz. 23 yıldır olduğu üzere Yol D, Türkiye ’nin kanalı olmaya, çıtasını yükselttiği sektörün öncülüğüne; kaliteli, doğurucu ve iddialı içeriklerle bitmeme edecektir.”

(Arzuhan Doğan Yalçındağ)

Bir Cevap Yazın