Çizgi sekans skandalı!..

Çizgi dizinin iki yapımcısının karı adresleri kökten dindar internet sitelerinde yayınlandı. ESIR ’üstelik bir Mutekit grubu, Hz. Muhammed ’e taşlama içeren canlandırma dizisi “South Park Yeri”ın yaratıcılarını internet vasıtasıyla uyardı.

RevolutionMuslim.com sitesinde sâdır uyarıda, “Matt (Stone) ve Trey ’i (Parker) yaptıklarının aptalca olduğu amacında uyarmalıyız. Bu şovu yayımladıkları amacıyla onların sonu birlikte anlaşılan Theo Van Gogh ’unki kabil olacak” denildi. Sitede, İslamiyeti, kadına şiddeti şiddetli görmekle suçlayan aynı film yaptığı üzere 2004 yılında benzeri fundamentalist militan marifetiyle öldürülmüş Theo Van Gogh ’un resmi da yayımlandı. Internet sitesinde ayrıca “South Park”nın yaratıcılarını yerini yansıtmak için Parker ve Stone ’un Colorado ’daki malikanelerinin ayrıntılarının vadi aldığı makalelerin bulunduğu bağlantılara vadi verildi.

Tehditlerin arkası sıra South Otopark ’ın dün yayınlanan yeniden bölümünde Hz. Muhammed ’in adının geçtiği göz “bip”lendi. Ayrıca ayı kostümü giyen can üstelik Noel Baba ’evet dönüştürüldü.Yeni bölümde ise Hz. İsa porno izlerken, Buda ise kokain çekerken gösterildi.

Vatan

Bir Cevap Yazın