CNBC-e bugün kapanıyor!…

Hürriyet’te düzlük kayran habere bakarak TLC, Discovery Channel’ın Türkiye’deki cümbüş kanalı olarak yayına devam edeceği rapor edildi.

Ekim ayında hurriyet.com.tr’ye mütekellim Discovery Networks CEEMEA Gelişen Ülkeler Reklam Başöğretmen Naomi Powell, Discovery’nin yıpranmamış kanalını Teşrinisani ayında yayına sokacağını ve kanalın Türkiye televizyonlarında CNBC-e’nin hesabına yayına başlayacağını söylemişti.

TLC, uluslararası şalter ve hakikate dayalı canlılık programlarını tazammun eden kapsamlı bire bir zımni vaat edeceği belirtildi.

Discovery Networks CEEMEA Gelişen Pazarlar Mümessil Başkan Yardımcısı James Gibbons ve Discovery Networks Türkiye Genel Müdürü Sissian Margos liderliğinde sürdürülen proje kapsamında, Tekevvün, Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science ’nin yanına TLC ’nin de eklenmesi ile 4 ’e sâdır Discovery ticari portföyünün reklam ve sponsorluk satışından sorumlu bir tane mezun as temsilcisi kendisine atanmıştı.

15 YILDIR YAYINA BITMEME EDİYORDU

CNBC-e kanalı, 15 yıl önce yayına başladı ve bugüne büyüklüğünde gündüzleri ekonomi ve mal yayını yapıp, akşam ezanı ecnebi dizileri yayınlamasıyla hafızalara kazındı.

Bir Cevap Yazın