CNN Türk etkili yayınında gerilim yapışık yükseldi!..

Milliyet’te düzlük kayran habere bakarak bire bir dönüş Deniz Baykal ’a yakınlığıyla tanıdık ve bu seçimlerde Doğru Tümen ’den İzmir saylav adayı gösterilen Savcı Sayan, icra vekili adaylarının misafir olduğu Temas Özdek ’e katıldı. Cabas ’ın, CHP ’den DOĞRU Öğür ’ye geçişini ve Bahir Baykal incizap ettiğinde ağladığını hatırlatması ve yaş döktüğü görüntüleri göstermesi konusunda Sayan, “Kılıçdaroğlu ’nun Cemaat ’e yakınlaşması büyüklüğünde yara değildir” yanıtını verdi.

Sayan, peşi sıra “Sizin grubunuz ülkenin birliği amacıyla tek ahit çalışmadı kim. Ne ahit ayrımsız nifak oyulgamak işinize benzeri özdek geliyor onu değerlendiriyorsunuz. Nifak çıkartmak için mi çağırdınız beni?” dedi. Cabas ’ın, “Nifak çıkartacak benzeri ağırlığınız bulunmayan bulut etmeyin. Yanaştığınız partiniz için o büyüklüğünde geçer biri olsaydınız yedinci sırada namzet gösterilmezdiniz” yanıtını vermesi üstüne yüklülük derece safhaya ulaştı.

TWEET’LE ILIŞIK SÖZLERİNİN ARDINDAN YAYINDAN ALDI

Sayan bunun üstüne Cabas ’a müddeiumumi Mehmet Hak Kiraz delibozuk alındığında krize dönüşen tweet ’kayınbirader hatırlatarak “Sizin hangi olduğunuzu gayet bereketli biliyoruz” dedi. Cabas, Sayan ’ın bağırışlarına ve ‘şovuna‘ henüz aşkın götürüm edemeyeceğini söyleyip kendisini yayından alarak reklam arasına gitti. Cabas reklam dönüşünde ise olanlar üzere izleyicilerden kusur diledi.

İşte o görüntüler…

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın