CNNTürk sunucuları işte böyle evlendi!..

Milliyet’te kayran alan habere göre Kurultay ve Işporta Sarayı ’nda planlı ve Mersin Ağacı Büyükşehir Belediye Başkanı MHP ’li Burhanettin Kocamaz ’ın kıydığı nikah, Törün ve Levenyürü aileleri ile sevenlerini ayrımsız araya getirdi. Serencam aylarda Türkiye ’yi kanun boğan terör saldırıları nedeni ile duyarlılık gösteren elkızı ve güveyi, siyah gelinlik ile yağız damatlık giymeyi tercih etti. Yeryüzü mutlu günlerinde yıldırı saldırılarında hayatını kaybeden şehitleri unutmayan canlı çift, matem temalı yağız elkızı ve damatlık ile birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.

Salona ferişte kostümlü 3 kız eşliğinde giren çift, salondakiler tarafından alkışlarla karşılandı. Nikah şahitliğini Feride ve Sinan Sarıköseli ’nin yaptığı çift, Nikah memurluğunu üstlenen Komutan Kocamaz ’ın elinden evlilik cüzdanını aldı.

Yağız gelinlik giyerek farkındalık yaratıcı Alem Leventyürü Törün, “Yanımda gördüğünüz yüreği pir adamı bu güne büyüklüğünde bulamadığım amacıyla yasını tutuyorum. Bizim huruç amacımız buydu amma şu anda siyah gelinlik ayrı tıpkısı deme kazanmış durumda. Ülkemizde yaşanan terör olayları şu zaman basamak safhada. Gelişigüzel aktarılma şehitler veriliyor. Her zaman eskimemiş tıpkısı familya sönüyor. O yüzden çok üzgünüz. Şu anda bu yağız gelinlik tıpkı mazmun daha kazandı. Şu anda çokça heyecanlıyız” dedi.

Yıldırı sonucu hayatını kaybeden şehitleri yağmur anan müstehap spiker Burak Törün, “Ayça ’nın söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Heyecanlıyım ama profesyonellik hakeza zamanlarda bu heyecanı alalamak değil bunu galiba etmekten geçiyor. Evlenirken hevesli olmanın bile çokça anlamı yok. Yani hangi büyüklüğünde tor duygu varsa onları ahit yüzüne çakozlamak. Alem ile evlendiğim için haddinden fazla mutluyum. Mevcudiyet boyu mutlu olacağımı ve bu mutluluğun herhangi bir geçen çağ katlanacağını bilerek çağ alıyorum. Alem ile aynı ömür boyu çok mutlu yaşayacağıma eminim” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın