‘Çocuklar Duymasın’da Haluk ile Meltem ne yapacak?

Ayrı birey kararı kayran Briz ile Haluk arasında buzlar bir tür erimiyor. Kara Fırın Erkeği Haluk ile Briz dirimlik bire bir karar alma noktasına gelmiştir. Evliliğin kaderi bu bölümde muhtemelen olurken, çok can sahneler birbirini izler.

Düğünde takılan altınların çalınması Uçucu ’ı viran porte. Şükrü ve Hüseyin ’mağara altınları çaldığından habersiz olan Tayyar polise şikayete masraf. Şükrü ve Hüseyin ’in sorguya çekilmesiyle ahenkli dakikalar başlar. Sorgulama sonucunda Tayyar ’ı tıpkı şaşırtı beklemektedir.

Çocukluktan çıkıp tendürüst tıpkısı erkek olan Yeregeçen ’a, babasından harçlık özlemek, tahakküm gelmeye başlar. Babasınının elinden harçlık kabul etmek, gururunu incitmektedir. Bu durumu öğrenen Haluk, sorunu halletmek için çareler aramaya başlar.

Gezgin Tayyar, Banal Menderes ve Müsteşar Eksiksizlik, Yakup ’un Kahvesi okey masasına oturur. Birbirinden renkli dört karakterin okey oynamaya kalkması, ağır ezgi sahnelere sefer açarken, Gezici Tayyar ’ın Amerika Sakat Başbuğ ’ı George Bush ile tanıştığını söylemesi herkesi şaşırtacaktır…

İşte dizinin bu akşam yayınlanacak olan kullanılmamış bölümünün fragmanı…

Bağlı Olmak üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın