Çokluk Gerçekten yazdı:

Star Gazetesi’nin yara kalemi Cem Gerçekten’ün hedefinde geçtiğimiz hafta süresince düzenlenen tıpkısı törende ödül yüklemek amacıyla çıktığı sahnede vakfedilmiş Cumhuriyet Gazetesi Umumi Kitap Yönetmeni Fert Dündar’a esenleme gönderen Gülben Akil Baliğ vardı.

Siftinlik, “Hem heybet kurumlarının rantını yiyen hem da Türkiye DAEŞ’e yardım ediyor diyen hainlerin goygoyunu işleyen bir magazin kadını” dediği Akil Baliğ üzere “Sonuç 5 senede celal kurumlarından kazandığı trilyonların vergisini ödedi mi? 40 trilyonu aşkın oranda idrak kaçakçılığı yaptı mı?” dedi.

Gülben Ergen ve eşi Erhan Çelik çifti için, “Bundan böyle MIT TIR’larını durdurma ihanetini destekleyen bu tekme yegâne tıpkı ululuk evet dahi uray kurumundan getirim akarsa o eşhas üstelik bedelini kırıcı öder” diyen Sıradan, “İntihar emreylemek isteyenlerin önünde durulmuyor” ifadelerini kullandı.

İşte o abece:

“Normalde arıza etmiş magazinel alemle ilgilenmem. Bu dermansız ve sığ magazin dünyası bir Mutekit ve muhafazakar yerine benim nazarımda ikrahlık vericidir ve laf etmeye üstelik değmez. Öte yandan maatteessüf kendi içinden çıktığım Mutekit muhafazakar camianın alelhusus kimi bere erkeklerinin o dun rezil magazin alemine ayrımsız yerinden dahil olabilmek üzere kuşkusuz uğraştığını ve didindiğini görüp üzülüyorum. Bu soysuzlaşma süreci bir imamın oğlu olmaktan utanan Ahmet Kağan denilen bağan tiple başladı. Müslüman ve muhafazakar bir aileden çıktığı amacıyla karambol içre olan ve Beyaz Zehir Türklere yaranmak amacıyla herhangi bir kalem maymunluğu özne Ahmet Melik leş bir cereyan başlattı. Bu cife akım yayıldıkça magazin aleminin bataklığına kadar indi tıpkı kısım cali muhazakar.

Şu zaman bizim muhafazakar camianın iletişim araçları takımı içre ayrımsız dolu Ahmet Hakan taklidi zeval etmiş kalem var. Akif Beki lafta Ahmet Hakan ’dan tiksinme ediyor ama Ahmet Kağan ’ın yalın kat bir taklidi olmaktan öteye gidemiyor. Tek Akif Beki değil, bu tiplerin hepsi birer Ahmet Kağan. Ancak müjdeli bir gelişme var kim bu acınası ve kompleksli güya muhafazakar erkekler döneminin sonuna geldik. 1 Son Teşrin 2015 ’te bunlar de kaybettiler. Bakir Türkiye ’bile zahir kim koloni aydınları mugayir dalkavuk köşelerde sürünmeye mahkum olacaksa tıpkısı şekilde içinden çıktığı Mütedeyyin camiadan utanan ve magazin bataklığından kullanılmış tiplere de yaltaklanan bu cali muhafazakarlar dahi arıtma olacak. Elhak arıtma olmaya başladılar ve mümasil ant süresince ağız ağıza bitecekler…

Mavera yandan sevindiğim bire bir evolüsyon daha var kim lüzum başı berrak gerek başörtülü olsun Mütedeyyin muhafazakar hanımefendilerin büyük çoğunluğu katiyen ahlakça düşük bu bakımsız ortamlara yanaşmıyor. Görüntüde koca olan muhafazakarlara bakarak üstat Nuri Pakdil ’mağara meşhur deyimiyle çok elan derslik duruş sergiliyor kadınlarımız. Bizim inancımıza ve ahlak geleneğimize göre batakhane kendisine adlandırılan ortamlara girmeyi ve o batakhaneden çıkma kişilerle muhatap olmayı marifet sayan güya muhafazakarlardan bu milletin çoğunluğu ve muhafazakar hanımlarımızın topu topu çokça huzursuz. Yakında bazen gelişmeler olacağını bile göreceksiniz… 

Kaya Keleri kabil olduğunu ve hiçbir karaktere topluluk olmadığını örneklerle ispatladığım ve hem çap kurumlarının rantını yiyen hem de Türkiye DAEŞ ’e arkalama ediyor diyen hainlerin goygoyunu özne aynı magazin kadını bana bile küfürler ve hakaretler yağdırmış. Ben hiçbir meseleyi şahsi almam. Şahsıma saldırıları önemsemem ve ben hakeza mahdut işlere girmem ama Türk milletine ve devletine ihaneti da affetmem. Özellikle bu devlete ve millete ihanet edenler benzeri üstelik bunun üstüne heybet kurumlarından getirim götürmeye kalkıyorsa onları henüz birlikte ağır ederim.

Bundan hakeza MITOS TIR ’larını tevkif ihanetini destekleyen bu tekme biricik ayrımsız şevket evet dahi uray kurumundan rant akarsa o şahıslar de bedelini yavaş öder. Otoparkçılık konusundaki dosyalar de icabında detaylarıyla açılır. On Paralık kimse Türk devletini küçümsemesin. Ayrıca bana küfreden bu magazin kadını akıbet 5 senede heybet kurumlarından kazandığı trilyonların vergisini ödedi mi? Yoksa asılsız cali faturalarla masraf göstererek devletten vergi aşırtmak üzere suç mu işledi? 40 trilyonu aşkın oranda rüşvet kaçakçılığı yaptı mı? Bunu de maharetli magazin gazetecilerimiz incelesinler. beraber karısının ihanetinden kocasını mesul sübvansiyon diyenler var. Ego katiyen akraba diye niteleyerek bir insanı yargılamadım. Söz Gelişi Fethullahçı Yıldırı Örgütü tetikçisi Nazlı Ilıcak ’la ölümüne mücadele ederken da annesine ve Fethullahçı çeteye kesin tekebbür alarak Türk devletinin ve Erdoğan ’ın yanında durmuş Mehmet Ulu Ilıcak ’ı ölçüm ettim. 2 sene önceki alımlı çalımlı dönemde de bu gerçeği yazdım. Dizge bireydir ve bizatihi sorumludur.

Ancak muhafazakar asıllı olup şimdi otoparkçılık eden bu ex-spiker akıllıcasına tavrı almadı ve karısının temas yaptığına sorgusuz sualsiz bindi oldu. MITOS TIR ’larının durdurulma ihanetini alkışlayan karısının bu adi tavrını destekledi. Nedeniyle çıktı yapacak benzeri öz yok. İntihar girmek isteyenlerin önünde durulmuyor. Bu görünüş çığlık ama benzeri edip namına hakikatleri inandırmak da benim milletime cebin görevimdir…”

(CEM HOŞUR / FILM YILDIZI GAZETESİ)

Bir Cevap Yazın