Çokluk Yılmaz ve Çağan Irmak’tan kederli film geliyor!

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre nlü komedyen Cem Yılmaz, akıbet filmi ‘Ali Cet ve 7 Cüceler’in muhtemel ilgiyi görmemesi konusunda kullanılmamış arayışlara girdi. Yılmaz’ın diğer filmlerinin tersine içerisine verimli sövme kattığı sonuç filmi 1 milyon 827 bin hayat tarafından izlenince adlı komedyen, manzara kırıklığı yaşamıştı.

‘BİRLİKTE GÖRECEĞİZ’

Çokluk Yılmaz, geçmiş gün Levent’teki Köşebaşı adlı mekanda Türk Sineması’nın maharetli yönetmeni Çağan Irmak ile aşındırmak yedi. Yılmaz ve Irmak’a Saz Şairi Büzük bile eşlik etti. Mekan çıkışı keyfi yerinde olan Cem Yılmayan, “Çağan ile yeni aynı proje üzerinde konuştuk. Bu bir drama toplantısıydı. Şu dakika amacıyla komediyi ayrımsız kenara bıraktık. Ilerleyen zamanlar neyi gösterir bütün bu arada göreceğiz” dedi.

OZAN’A ‘GÜVEN’İYOR’

Yüce Ata ve 7 Cüceler’ ile eski filmi ‘Pek Yakında’ ile umduğu başarıyı yakalamayan Cem Yılmaz, böylecene ilk kez bire bir dokunaklı filmini hayata geçireceğini açıkladı. Adlı komedyenin, özlük yazdığı tıpkısı senaryo üzerine Çağan Irmak’a düşün danıştığı ve Toplama Yılmayan’ın feci filminde Saz Şairi Atılganlık’i başrolde oynatacağı de konuşuluyor.

CEM YAŞLANDI

Yüksel Aksu’nun son filmi ‘İftarlık Gazoz’bile lüks düz Toplama Yılmayan, ‘Cibar Kemalkarakteri gereği 20 gözyaşı yaşlandı. Filmde ilk defa Ege şivesi ile mütekellim ve tıpkı zamanda başından çıkartmadığı takkesiyle da çokça konuşulan Yılmayan’ın zayıflık makyajını ise Deniz Ergün yaptı.

Bir Cevap Yazın