Çokluk Yılmaz’ın iki yıla büyüklüğünde hapsi isteniyor!

Takvim’den Mutlu Altun’un haberine göre bu uzanım üstüne ayrımsız hafta bilahare protesto yürüyüşü düzenlendi. Yol sırasında Salt kalp aksesi geçirerek hayatını kaybetti. Vali Cebiroğlu içtimai medyada garaz haline geldi. Ünlü komedyen Çokluk Yılmayan birlikte ilbay karşı tweet attı. Cebiroğlu’na hakaret ettiği gerekçesiyle komedyen Cem Yılmayan için 2 yıla kadar delik istemiyle ülkü açıldı.

ELEŞTİRİ HAKKIMI KULLANDIM

Cem Yılmaz savunmasında, “Halil Serkan Saf’ün vali eliyle azarlanması sonrasında feci ölümünü bir nice gazete ve göstergeç kanalından öğrendim. Sadece aynı artist adına değil ülkenin girintisiz çıkıntısız tıpkısı vatandaşı olarak da bu olaydan etkilenmem normaldir. Twitleri bundan hava attım, taşlama kastım yoktur, tenkit hakkımı kullandım” dedi. Davanın önce duruşması 11 Nisan tarihinde görülecek.

Yılmayan’ın twitleri şöyle:
Mevki ile âdem öğütmek, kalbini ölesiye incitmek, efsus oldu gitti öğretmencik, Elan balaban mevkilere gelesin Ilbay Eş”
“Ne kadar demode incitici insan film karakteri varsa bizde galiba. Bunları bu haliyle yaziim desen, abartmiyim der, vazgeçersin”
“Kalpsize mevki vermeyeceksin.Ehliyet kabilinden duygu sorucan önce. Saçın?O Sakal? Kargaşalı!! diyen adama yan takarsan. Üzülürsün finalde aha. Intizar”
“Sen niçin mesaide bali çekiyorsun diye niteleyerek soran olmayınca tabi o dahi azgın. Bakmış gücü yetiyo yüklenmiş. O da bi kurban neticede. Öğrenememiş.”

Bir Cevap Yazın