Cübbeli Ahmet Hoca neler söyledi?

Ramazan kocaoğlan hususi programı için Flash TV reyting basacak bir âdem buldu. Videoları mevhum alemde onbinlerce kere izlenen Cübbeli Ahmet Hoca seçme akşam ezanı deli dolu yayınla Flash ekranlarına gelmeye başladı.

Ramazan programı işleyen Cübbeli öğretmen saat 19:00 ’bile başladığı sohbetini iftar vakti saatine kadar bitmeme ettiriyor… kendine has üslubunu etkin yayında üstelik konuşturan Cübbeli Sarıklı, reklamlara pas atmayı bile ihmal etmiyor.

HOCA ’DAN SEFERİ İNCİLERİ

Geri akşamki programda Ramazan incilerini döktüren Cübbeli Hoca, kimler seferi sayılmalıdır? sorusuna yanıt verirken farklı hocaları ’aklı evvel ’ zar etti.

Aha söyledikleri;

“Diyolar ki efendim, çok aklı evveller var ya. Deminden seferilik kalktı. Eş uçakla Mekke ’ye birlikte 3 saatte gidiyor. Orda bile seferi imkânsız. Öyle şey olur mu evet… Seferi girmek amacıyla 85 kilometre kere zaruri. Sen bunu neyle gidersen git. Diyor ki vaktiyle tayyare yoktu kim… Uçak yoktu üstelik uçanlar vardı. Tanrı dostları hangi yapıyordu, sabahı Mekke ’birlikte öğleni Medine ’birlikte kılıyordu. Anladın mı? O ahit uçaktan daha hızlı gideni söylemiş. Bu yanlış tıpkı fetvadır.”

gazeteciler

Tutkun Olmak üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ…
 

Bir Cevap Yazın