Cübbeli Ahmet Hoca’dan kompozit eğitime salvo!..

KARMA EĞİTİMİ KASIT ALDI…

Milliyet’te düz düz habere bakarak Ünlü, Vahdet’teki köşesinde “Hiç gavurlar korkmasın” başlığıyla yazdığı yazıda, “Kız-ayvaz çocuklara Düzem ’zaman öğretmek dine yardımdır” dedikten sonra şöyle yazdı: “Bağımlı kim kız-eş anlaşılmaz okulları kastetmiyorum. Fakülte üstüne okutulanları kastediyorum. Şeriata makul bakım edenler. Onlar Allah ’ın dinine nusret olur, yardımı tamam. Öbürleri yenilgi evet. Kız-erkek karışık buluğa duayen vaziyette okuyorlar. Aynı kız çocuğunu 7 yaşından sonradan eş hoca okutamaz kim. Fıkıhta fetvası bulunmayan. 104 kitapta yeri namevcut yani. 7 yaşındaki çocuğu elbette erkeğe konfirmasyon ediyorsun. Avrat hoca mı yok?! Babası kızını, karısını okutsun. Onlar dahi onu okutsun. Kızları kızlar okutur yani.

7 GÖZYAŞI DAHI FAZLA…

Ben 7 yaşına büyüklüğünde birlikte erkeğin okutmasına taraftar değilim. Avrat okutsun yahu. Basit dahi olsa kızdır. Kız, kadınla muhatap evet. Alışmasın erkeklerle muhataplığa. Küçükten alışıyor. Islamiyet ’ı esirgeme edeceğiz yani.

Nedir bu kepazelik?! Sokaklar dolmuş, azgın kız, koca tuhaf, karman çorman. Kızların etekleri dizden fevk. O rical eskimemiş ergenliğe girmiş. O ona bakacak, o ona bakacak. Allah ’ın dini bu mudur?! Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)mağara yolu bu mudur?! Hicretler bunun üzere mi yapıldı?!

Çanakkale ’dahi 300 bine mümasil adam bunun için mi fert verdi?! Düzem ’an için, din için, Yurt üzere amma bu vatanda Müslümanlık yaşansın diyerek canlarını verdiler. Şu anda geldiğimiz nitelik çorba yani. On Paralık Seviye ’dakika ile sünnet ile alakası yok tek.

Türkiye ’de Islamlık ilerliyormuş bile, Hak Dini artıyormuş birlikte, gâvurlar filan korkuyormuş! On Paralık korkmasın gavurlar. Böyle Müslümanlık mı olur? Hakeza Islamlık mı olur? Sabahleyin namazında camiler tıntın. Hiç korkmayın. Gavurlar ne devir korksun? Camiler Cuma namazında dolduğu kadar sabahleyin namazında dolduğu devir gavurlar korksun.

‘NEREDEN BÜYÜMÜŞ BU BÜYÜKLÜĞÜNDE KIZILCA, ATEİST’

Türkiye ’de baksanıza şu hareketlere. Nerden olgun bu kadar kizilca yahu? Nerden olgun bu büyüklüğünde dinsiz, tanrıtanımaz? Herif “Cenaze namazımı kılmayın. Camiye götürmeyin cenazemi. Bana dua etmeyin” diyor. Memlekette hakeza adamlar yetişmişler. Kere bulmuşlar, cephe bulmuşlar. Diziler yapmışlar, filmler da oynamışlar. Neler etmişler neler… Milletin gözüne de, gönlüne üstelik girmişler. Bizim ulus da sevmiş.”

Bir Cevap Yazın