Cübbeli Ahmet Öğretmen: ‘Erkek erkeğe kasedimi çıkartırlar’

“Benimle uğraşanlara şaşıyorum. Ayrımsız korumam mı var, silahım mı var.. Neler uydurdular.. Kaset varmış beni cebren televizyona çıkarıyorlarmış… Ben inandığımı konuşurum. Benim dip yerlerle ne alakam var! Bunlardan tafsilatlı yıllar çekmedik mi… 28 Şubat ’ın yeryüzü şişman mağdurlarından biriyim amma demin bunları konuşmanın gereği bulunmayan. Taraf Gazetesi geldi, ’28 Gücük Ay aleyhine röportaj yapacağız ’ dediler. Konuşmadım diye niteleyerek ’Cebbar Cübeli ’ dediler. Benim 28 Gücük Ay aleyhine konuşup ortalığı karıştırmama gerek yok. Yattık, çıktık.. Ben deminden bunun bağırsak yapısını bilmiyorum ki… Demincek Erbakan Sarıklı ile ilişkin neler söyleniyor. Çıksın, o anltasın. Herkese yapılan aplikasyon zarfında bize bile yapıldı. Şimdi ego kimden şikayet edeceğim. Ben illet askerin aleyhine konuşayım kim. Tıpkısı askerin kavisli yapması askeri dubara tmez. Bunlar kusurlu şeyler. Askeriye haddinden fazla büyük bir birimdir. Askeri yıprat, onu yıprat… Balaban iftiralara maruz kaldık. Amma o aynı süreç. Söz Misali Bakir Şafak ’ın yaptığı… Ara ayrımsız sor bakalım…

Iftira kampanyası manşetten gidiyor. Bu iftiraları bıraksınlar. Ego tek şeye maşa olmadım. Kimsenin malzemesi olmadım. Tek koyu yerlerle irtibatım namevcut. Ben Allah için vatanımı, milletimi seviyorum. Bölünmeyi istemiyorum, federasyon mederasyon iki komütatör.. Anca şeylere gerek yok. Hepimiz Müslümanız. Hepimiz kardeşiz. Bizim Kürtler ’den de dostumuz var.

Ego kortej veriyorum. Tanrı ’ın izniyle sohbetlere devam edeceğim. Mütalaa istemiyorum, servet istemiyorum Tanrı amacıyla doğruları konuşmaya devam edeceğim. Evet bu fitneleri, iftiraları, kampanyaları durdururlar. Âdem üzere gelirler dertlerini anlatırlar… Hodri yer diyorum kimse gelsin buraya… Benim kimseyle ferdî düşmanlığım namevcut… Ego reddiyelerime bitmeme edeceğim. Bunun sonu hangi olur? Beni öldürürler… Filhakika ben üstelik bıktım, gitmek istiyorum. Vurmak isteyen varsa üstelik ecelim gelmeden beni öldürümezler… Buradan bunu söylüyorum.. Bak ben çokça deli bir adamımdır… Kar-zarara bakmam, çoluk-yavru düşünmem… Kaybedek hiçbir şeyim namevcut.. Bu vatanın bölünmemesi üzere, bu tıraşçı görüşlerin adi olmsı üzere, hakkın yüksek olması için ego değme yolda varım.”

“OROSPULUK”

söz konusu kasetlerin kurgu olduğunu kaydeden Cübbeli, “Kalleşlik var. Önüme gelip üstelik sen mebzul koca değilsin diyen yok. Tartışmayı bırak, hususi ortamda gelen yok. Bu kadar onursuz, rezil çurçur bir molekül mümkün mi? Cenabıhak bunun cezasını dünyada de ahirette da verecek.” dedi.

Hakkındaki “iftiraların” anlayışsız teptiğini, namına olan sevginin arttığını dile getiren Cübbeli, “Bu ayrımsız can işi değil, kombinasyon yavaş olmadan bunlar yapılamaz” dedi.

Kendisine yönelik yıpranmamış komploların dahi düzenlenebileceğini belirten Cübbeli, “Ben bu doğruları söylemeye bitmeme edersem, güya daha eksantrik şeyler çıkaracaklarmış… Koca erkeğe münasebet, beş altı kadınla ilişki… Tığ savcılığa başvurumuzu yaptık. Gelen telefonlar ve haberlere bakarak… Kimin yaptığı çıkarsa o devir bakalım onların havai hangi olacak?” şeklinde konuştu.

TELEFON NUMARASINI VERDİ

Cübbeli programın böylelikle kaset iddialarıyla ilgilendiren bilgisi olanlara de benzeri çağrıda bulundu: “Cins bilgisi olanlar, 0535 468 39 80 bu numaradan bize Cenabıhak amacıyla vukuf verenler duamızı alırlar, bilip birlikte söylemeyenler bedduasını alırlar…”

 

Bir Cevap Yazın