CÜBBELİ AHMET ÖĞRETMEN ESTİ GÜRLEDİ..

Diyalogcular, düzmeci Mehdiler ve islamda ıslahat savunucularının karşısında kaba açıklamalarıyla tanıdık Cübbeli Ahmet Hoca, kendisini telef girişimlerine karşın bildiği gerçekleri konuşmaktan idraksiz durmuyor.

Cübbeli Ahmet Hoca ’nın tenkit oklarından nasibini kayran sonuç âdem ise 28 Küçük Ay sürecinde yaptığı kaba konuşmalar ile toplumda yüklülük yaşatan ve cezaevi korkusu ile ayrıntılı yıllar mahdut dışında etkili Şevki Yılmaz oldu.

Bilindiği kabilinden Şevki Yılmaz, iki sene evvel Türkiye ’ye mankafa dönmüş ve YANLIŞSIZ Öğür ’yi müzahir Milli Rey Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan ve Mut Partisi için suçlayıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Cübbeli Ahmet Öğretmen, Ahmet Yasevi Derneği ’nde verdiği vaazda Şevki Yılmaz ’ın “Dindar sıfır detay adamlarının birlikte düz kazandığını” söylediğini kanıt etti.

Aha Cübbeli Hoca ’nın sözleri:

ŞEVKİ YILMAZ PUSULAYI ŞAŞIRDI

Güzeşte şaşırdım kaldım. Şevki Yılmaz, Zavendikli Mustafa Mevla ’nin kabri başında vaaz ediyor. Çekmece pusulayı şaşırdı. Orada mevize ediyor. Diyor ki; “Âlimlerin şu büyüklüğünde sevabı var buna okul hocaları da dâhildir kâfir olsalar dahi dâhildir. Zira ilmi var.”

CÜBBELİ SARIKLI: “YAKINDA AHİRETE GİDEBİLİRİM!”

Yav ben ne yapacağım! Yakında ahirete gidebilirim. Bu büyüklüğünde sapıtılınca… Bu ortamlar bana bakarak değil, beni aşmıyor, beni sıktı bu işlemler…

“NE BU ÖDÜNLEME!”

Hangi bu ödün evet! Hocaefendi (Zavendikli Mustafa Nazik) ömrünü zikirle geçirmiş. Kabri başında… Bu ne ya!… Bu diyanet ilmidir, hikmet ile hendese ile hangi işimiz var bizim. Mühendis bile lazım. Ona pozitif cennette evre vermezler. Amma mühendis olduktan sonradan hayır işleri yaparsa o rast verir.

Kafir bile olsa alime saygı edilir mi? Kafirle hangi işimiz var! İmansızın ilminden bize ne! Müslümanların ilmi mi bitti! “Gavur tıpkı öz biliyor ondan öğrenelim”  O bambaşka. Ödün vermeyelim…

Görüntüleri izlemek için haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın