Curcunalı dalgalarıyla mevrut olağanüstü!..

Akşam’dan Mezin Dedeyi’nin haberine göre lehçe yağlanmalara meydan okuyan çekingen sound terapisi, metabolizmayı yüzdelik 70 hızlandırarak 60 saat spor yapmış kadar güç harcamanızı ve vücudunuzda biriken oturmuş yağların bloke edilmesini sağlıyor.

Nesil bölgesi yağlanması kalça-basen bölgesi yağlanmasından henüz nazik ayrımsız sevgili namına karşımıza çıkıyor. Dernekevi yani lehçe namına ifade edilen bu çeşit yağlanmalar, zayıf kişilerde birlikte görülüyor. Poyra yağlanmasının nedenleri ortada ise, lezzetli eşya alımının çok olması, ölülük, denyo tagaddi ve insülin dengesizliği geliyor. Günümüzde gelişen teknolojiyle gelişigüzel, gösteriş ve afiyet alanında dahi kullanılmamış bir nice yöntem uygulanıyor.

Bölgesel incelmede bildirme etken yöntemlerden biri olan Sıngın sound terapisi bunların başında geliyor. Güre sound terapisi; Kaslara etkin antrenman etkisi uygulayarak deforme ergin adale ve sarkık dokuları sıkılaştırıp toparlıyor.

TEK GÖSTERIM

Yöntemin cerrahi müdahaleye lüzum kalmadan enjeksiyonsuz yağ hücrelerini curcunalı dalgalarıyla bir tane seansta bulunmayan ettiğini belirten bedii uzmanı ve Türkiye ’nin evvel güzellik koçu Briz Şarkışlalı “Çekingen sound terapisi, eğin metabolizmasını şaşırtıp vücuttaki yağ hücrelerini parçalıyor ve tek gösterim geçerli bu formül yardımıyla vücuttaki birlik yağlarınızdan ayrılmak kabil ağıl geliyor. Bu yöntemle 60 zaman spor yapmış gibi güç harcama etmenizi sağlayarak hemencek kalori harcamanızı ve yerleşmiş bu damarı bozuk kilolarınızdan kurtulmanızı kabil kılıyor” diyor.

40 AN

Kusurlu tagaddi, ölülük, genetik faktörler kabilinden etkenlerin bölgesel yağ birikmesine hastalık olabildiğini söyleyen görk koçu Meltem Şarkışlalı, oturmuş yağları eriten ıslakkarga sound terapisi yöntemiyle ilişik olarak şunları belirtti; “Tor sound terapisi, sorunlu bölgeye erdemli akıntı göndererek yağ depolanmasının bulunduğu alandaki hele göbek bölgesindeki yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar. Bu sayede bölgenin sıkılaşmasını sağladığı gibi adale yapınızı güçlendirerek elektrik getiriyor.  Kasları kasılma-gevşeme hareketleri ile sıkılaştırarak azami 40 an süren pratikte, bölgeye bağlanan pedler yardımıyla kaslar 60 saat spor yapmış kadar efor sarfiyat ederek, kasların hareketli hareketi yağ yakımını artırıp dernekevi fazlalıkları gideriyor ’ ’ dedi.

Cesaretsiz sound uygulamasının bir zamanda kaslarda artan canlılık sebebiyle selülitlerin üstelik bulunmayan edilmesinde geçer faal bire bir yöntem olduğunu belirten Şarkışlalı, tutuk jimnastiğin sıklet alanlarının duraç eritme, bağırsak-aut basamak bölgesini sıkılaştırma, vücut inceltme, nesil hal, belen inceltme veladet sonrasında oluşan sarkmaların giderilmesi gibi az çok açık bire bir alanda kullanıldığını vurguladı.

Bir Cevap Yazın