Dağ tüketen, gücü hisseder!..

Takvim’de vadi düz habere göre çeşitli nedenlere mecbur olarak ortaya sâdır eşeysel sorunlar psikolojik problemlere ve eşler ortada bir nice soruna yol açabiliyor. Uzmanlar, zaman akışını artıran, hormonları tetikleyen gıdaların tüketiminin önemine değinerek, şunları kaynak ediyor:

Al biber: Detaylı süreli ereksiyon, işlek inhilal ve sağlam ayrımsız doyum sağlıyor. Kırmızı biber ve koku akışının artmasına havari oluyor.

Çavdar ekmeği: Testosteron üretiminde yetişkin olan tutya mineralinin vücutta esirgeme edilmesinde yardımcıdır. Uzmanlar günde 3 tike çavdar ekmeği öneriyor.

Tatlı patates: Tetkikat, tensel dürtüyü arttırıcı hormon alımlarını tıkayan civa gibi metallerin verecekleri zararı dengelediğinden, günde bir skor tüketilmesi gerektiğini söylüyor.

Arpacık soğanı: Potasyum zengini itdirseği soğanı eşeysel dürtüyü artırıyor. Yemeklerin içerisinde kullanın.

Kereviz: Erkeklerin terinde bulunan androstenon maddesi içeriyor. Bu özellik seksüel hava hormonu feromon üzere fonksiyon görüp cinsel uyarıları arttırıyor.

Lamba Karpuzu: ABD’de yapılan bir araştırmaya göre; karpuzun 6 diliminde yeterli miktarda kâin aminoasit, koku damarlarını genişletiyor. Lamba Karpuzu bu özelliğinin beraberinde tensel dürtüyü arttırıyor.

Marul: Vakit Kaybetmeden benzeri porsiyon marul üstelik günce A vitamini ihtiyacının yüzdelik 82’sini karşılıyor. Tetkikat A vitamini eksikliğinin husye küçülmesine el açtığını ortaya koyuyor.

Bir Cevap Yazın