Dalavere Acun ekrandan kaldırılıyor mu?..

Gülse Birsel, Beyazıt Öztürk ve Sert Apak’ın başrollerinde oynadığı “Biber Dolması Acun” dizisi pazartesi gününden sakat haset cuma namazı haset saat 22.30’a alınmıştı. Yılbaşı akşamı yayınlanan hususi göz ile ekranlarıa gelen dizi geçtiğimiz hafta yeniden bölümü ile yayınlanmıştı. Bu hafta yeni kesim muntazır dizinin hayranları Sınır D’den gelen haberle yıkıldılar. “Domates Dolması Dünya” dizisinin namına Çizgi D ekranlarında “Beyaz Zehir Show”un yayınlanacağı açıklandı.
 
Reklamverenlerin yılın önce haftasında bütçeleri oluşturduğu için dizilerin yayınlanmaması karı ayının geçmiş haftası amacıyla normal tıpkı nitelik namına kabul edilmesine karşın “Yalan Acun”nın ikinci haftayı birlikte abes geçmesi kafalarda soru işaretleri bıraktı.

Gülse Birsel’in sakat dizisi “Avrupa Yakası”nın başarısına ulaşamayan “Dolma Acun” üzere od çanları çalmaya başladığı ve mevsim sununda bitirilmesine kesme gözüyle bakılan dizinin bitiş yapana büyüklüğünde sabık zamanda üstelik her hafta kullanılmamış bölümünün yayınlanmayacağı tez edildi.

Bir Cevap Yazın