‘Dalga mı geçiyorsun?..’

Fanatik’in haberine bakarak Cumhuriyet Altını Gazetesi Spor Müdürü Arif Kızılyalın, Fatih Anlam ile Hamza Hamzaoğlu arasında yaşanan enteresan telefon trafiğini NTV Spor’dan Erbatur Ergenekon’a anlattı.

Yaşananları anlatırken adını vermese dahi kesin tıpkısı şekilde Fehva’i belen fail Arif Kızılyalın, önceki Hamzaoğlu’nun Fehva’e, ardından Fehva’in Hamzaoğlu’na açtığı telefonlarda konuşulanları aktardı. Işte Hamzaoğlu’nun Galatasaray’dan gönderildiği toplantıdan önce ve sonradan yaşananlar…

Toplantıdan önce Hamzaoğlu: “Ferah gidiyor hocam”

Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray ile bağlarının koptuğu TT Arena’daki toplantıya gitmeden ilk Fatih Deyim’i arar. Deyim nereye gittiğini sorunca Hamzaoğlu, “TT Arena’ya çağırdılar hocam, gideceğim geleceğim, sonraları de alıştırma programını yapacağım, yarınki idmanı anif tutacağım az buçuk” der. Anlam’in takımda işlerin lacerem gittiği yönündeki sorusuna ise Hamzaoğlu “4 puan gerideyiz ama bereketli” diyerek yanıt verir. Ardından TT Arena’ya varır ve görevden alınmasıyla sonuçlanan alışılmadık toplantı yaşanır.

Toplantıdan bilahare Deyim: “Numara mı geçiyorsun?”

Toplantının peşi sıra bu nöbet Fatih Anlam, Hamza Hamzaoğlu’nu arar ve “Oğlum sen bizimle kolpo mı geçiyorsun. Az Buçuk ilk herşey gani diyordun şimdi görevden alınmışsın” der. Hamzaoğlu’nun ağrı yanması üstüne ise Anlam “Doğrusu biz bile gönderildiğimizi antrenmandayken öğrendik. Üzülme; tamam hakeza şeyler. Sen 3 kupayla anılacaksın” diye niteleyerek eski yardımcısını teselli değer. 

Bir Cevap Yazın