Dans demo değil bukanak tezahürat

Yarışmanın evvel haftasında eleme olmayınca ana yarışma bu hafta başladı..

GÜNERİ CİVAOĞLU BILE ŞAŞIRDI
Bu hafta tehlikeli rekabetin yaşandığı yarışmada avrat yarışmacıların koketri yarışı vardı.. Itır Zaman sonuç anda elenmekten kurtuldu. Yarışmanın yeryüzü cılız halkası seçilen Raga Oktay elendi.. Gazeteci Güneri Civaoğlu performansında keskin olmasına karşın elenmedi. Antrparantez kendisi bile sonuca şaşırdı..

KADINLARIN ŞIKLIK YARIŞI
Kadın yarışmacılar arasında ise kısık koketri yarışı vardı.. Burcu Esmersoy gri tuvaleti içinde, İkoncan Çizi Taşpınar ise seksi siyah kıyafetinin içre büyüleyiciydi.. Yarışmada frikiklerde birbirini izledi. Burcu Esmersoy ’un kareografi gereği yerlerde sürüklenince görünmedik yeri kalmadı.. Hâl Taşpınar dahi cüretkar kıyafetiyle frikik vermekten kurtulamadı.. Ilerleyen yaşına karşın cüretkar kıyafetiyle sahneye sâdır Nilgün Belgün dahi serbest vuruş verdi.

ITIR ’NUN PARTNERİNE UYARI
Partneriyle sergilediği raks performansı sonrası jürinin eleştirilerini dinleyen Burcu Esmersoy ’a Dünya ’dan ikaz geldi. Dansın böylecene partneriyle olan yakınlaşmasından erinçsiz olan Dünya, “ecnebi eloğlu istemiyoruz” diye niteleyerek Esmersoy ’u uyardı. Burcu ’dan ise yanıt gecikmedi.. “Ben daha evvel denedim biliyorsunuz kimseye tavsiye etmiyorum..”

 

Bir Cevap Yazın