Dede Demirer’in burnundan gelen canlılık!

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine bakarak yararsız bidonlarıyla arabanın önünü kesen dallar camları yumruklayıp taksinin üzerine atladı. Ata, şaştı kaldı…

Beyoğlu’nda çıkmaz çocuklarının servet kapma savaşının serencam kurbanı Ağababa Demirer oldu. Ünlü komedyacı arkadaşlarıyla alay malay Asmalımescit’te eğlenmeye gitti. Saat 24:00 gibi girdiği mekanı 04:30 sıralarında infirak eden Demirer, mekan çıkışında taksiye binene büyüklüğünde akla karayı seçti. Ünlülerin kabusu olan ve hala tek tedbir alınmayan sokak çocukları, Dede Demirer’den para istedi.

“Dünyalık vermezsen seni buradan göndermeyiz.” diye niteleyerek tehditler savuran çocukları ciddiye almayan Demirer, taksiye binince olanlar oldu.

KORKU YOĞUN ANLAR YAŞANDI

Taksinin önüne yararsız bidonlarıyla barikat kuran dallar, camları yumruklamaya başladı. beraber ayrımsız yavru tempo halindeki taksinin üstüne atlayarak od yaşadı. Arabanın üstünden inmeyen çocuk taksiye zarar verdi. Bu olanlar karşısında şaşkına dönen Dede Demirer, taksinin içre çaresizce oturdu. Olayı görenler ise, “Tığ bundan sonra bu olaylara alıştık. Ancak tek çıkışlı bu yaşananlara bir hal bulmaya çalışmıyor” diyerek tepki gösterdi. bu arada Ağababa Demirer’in mekanda gönülden aynı şekilde gelişigüzel eğlendiği kızların henüz bilahare komedyenin evine gittiği öğrenildi.

ÜNLÜLERİN KADERİ OLDU!

Ünlülerin Asmalı’da yaşadığı zahmet bitmiyor. Ağababa Demirer’den ilk Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanma Tatlıtuğ ve Belçim Bilimci kabilinden ünlüler de bu saldırıya maruz kaldı.

Bir Cevap Yazın