Deniz Akkaya: “Katiyen dedikleri değme şeyi yaptım”

Sözcü’da kayran kayran habere göre tıpkısı ayrılıp bire bir barıştığı sevgilisi Kasıt Varol ’a geride bıraktığımız günlerde dördüncü posta dönerek hemcinslerinin üstelik tepkisini çekici Deniz Akkaya, şimdilerde TV 8 ’de aynı sabahleyin programı sunuyor. Bire Bir zamanda instagramda de bir hesap açan güzelce kişioğlu buradan namına mevrut eleştirileri de yanıtlıyor…

Alelhusus Erek Varol ’la olan ilişkisi üzerinden kırıcı bir şekilde tenkit düzlük Deniz Akkaya çoğu zaman bu eleştirilere karşılıksız kalsa birlikte bazı bazı bile aşağıdaki paylaşımlarda olduğu kadar hayatına dair değerlendirmelerde bulunabiliyor.

Işte Deniz Akkaya ’dan gönül dayalı notlar: “Günaydınlar canan yâran. Hayatım hep ve hemen istediklerimin peşi sıra her an, başkalarının ben sormasam bile sürekli yanımda gider ettiği ‘amma, sakın, asla ’ dediği değme şeyi deneyimleyerek geçti ve çeri yada geç rastgele hayalime mecmu üstelik istediğim kabil kavuştum. Hastalık mi? Zira arz haddinden fazla BEN kendimi biliyor ve kendime güveniyorum.”

Bir Cevap Yazın